Doda umywa ręce od Dziewczyn z Dubaju. Emil Stępień: "medialne zagrywki"

2021-10-04 22:02 es
Doda i Emil Stępień
Autor: WBF

O tym, że film Dziewczyny z Dubaju wzbudzi emocje, wiedzieli wszyscy. Jednak takiej dramy nikt nie przewidział! Doda i Emil Stępień się rozwodzą. W emocjonalnym nagraniu Doda żaliła się, że została odcięta od pracy przy filmie, więc nie zamierza odpowiadać za efekt. Emil Stępień odpowiedział na jej zarzuty!

Takiej dramy nikt nie przewidział! Kiedy Doda i Emil Stępień zaczynali prace nad Dziewczynami z Dubaju, byli zakochani po uszy. Teraz trwa rozwód, a w tle są oskarżenia o przestępstwa finansowe. Kilka tygodni temu wokalistka wyznała, że jedyne co ją jeszcze łączy z ex mężem to film.

Jednak teraz Doda straciła możliwość pracy przy finalnym montażu Dziewczyn z Dubaju. Wściekła na tę sytuację wyznała, że umywa ręce. Nie zamierza odpowiadać za finalny montaż, który dzieje się bez jej udziału.

Emil Stępień odpowiedział!

ESKA XD #032 - PRZYSIĘGA, KOBIECE SAMOCHODY, LEWANDOWSKI, DRAKE

Emil Stępień: Dorota Rabczewska nie jest tak zdolna

Na emocjonalnym nagraniu Doda i reżyserka Dziewczyn z Dubaju, Maria Sadowska przekonywały, że Emil Stępień odciął im możliwość pracy przy ostatnich poprawkach filmu.

Wokalistka podkreślała, że skrócenie go jest niezbędne. Jednak w oświadczeniu wydanym dla Plejady Emil Stępień podkreśla, że rola obu pań przy tym filmie nie była tak duża...

Ani Maria Sadowska nie podołała temu filmowi, jak i poprzedniej "Sztuce kochania o Michalinie Wisłockiej", ani p. Dorota Rabczewska nie jest tak zdolna, jak się próbuje lansować. Przestańcie Państwo ślepo prowadzić się tanim medialnym zagrywkom celebrytów.

Co więcej, Emil Stępień zaznacza, że film jest gotowy. Doda jego zdaniem próbuje wprowadzić poprawki za jego plecami.

Film jest już w pełni ukończony i zabezpieczony do dystrybucji polskiej i międzynarodowej. Jestem producentem tego filmu i nie pozwolę aby w ciszy, bez mojej wiedzy, za moimi plecami - bo tak to wyglądało - ingerować w film. Informacje, jakimi te panie żonglują na pokaz medialny, są upozorowane "pod publikę". Proszę o upublicznienie tych, w których proszono moich partnerów biznesowych, aby - cytuje - "tylko nic nie mówić Emilowi". Obydwie Panie, jak chcą się bawić w produkcje, niech zbudują swój własny projekt. A przy tym projekcie niech uszanują to, co dostały i znają swoje miejsce w szeregu.

W tej sytuacji wybierzecie się na premierę Dziewczyn z Dubaju? Doda zapowiedziała, że jeśli nie zostanie potraktowana z szacunkiem, nie przyjdzie!

Głośne rozstania gwiazd

Pytanie 1 z 6
Który mężczyzna zostawił Jennifer Aniston, bo zakochał się w koleżance z planu?
NAJNOWSZE