Dziewczyny z Dubaju

i

Autor: Aleksandra Mecwaldowska

Dziewczyny z Dubaju. Doda pokazała zwiastun. To nie będzie grzeczny film!

2021-08-23 13:11

Film "Dziewczyny z Dubaju" może być najgorętszą polską premierą kinową tej jesieni. Jedno jest pewne: ten film nie będzie grzeczny. Doda pokazała właśnie zwiastun współprodukowanego przez siebie obrazu. Zobaczcie, czego spodziewać się w tym filmie. Wybierzecie się do kina na "Dziewczyny z Dubaju?"

Pprodukowany przez Dodę film "Dziewczyny z Dubaju" oparty jest na historii, która kilka lat temu była szeroko opisywana w polskich mediach. Tzw. afera dubajska dotyczyła prostytucji modelek i siatki osób zamieszanych w organizowanie "pań do towarzystwa" dla bogaczy z Dubaju.

Film "Dziewczyny z Dubaju" opowiada o Emi, dziewczynie, która marzy o karierze i luksusach. Bohaterka zostaje dziewczyną do towarzystwa, a następnie sama werbuje kolejne dziewczyny. Wśród kobiet, które udaje jej się namówić, nie brakuje celebrytek, modelek i gwiazd ekranu. Szybko okazuje się jednak, że arabskim szejkom nie wystarcza jedynie samo towarzystwo pięknych pań.

"Dziewczyny z Dubaju". Doda pokazała zwiastun

Film "Dziewczyny z Dubaju" ma trafić do kin jeszcze tej jesieni. Tymczasem na zakończenie tegorocznych wakacji w sieci pojawił się zwiastun produkcji. Pokazała go m.in. Doda.

Film "Dziewczyny z Dubaju" reżyserowała Maria Sadowska. Wiele wskazuje na to, że obraz będzie wielkim hitem jesieni, a wiele osób już teraz pisze, że popularnością pokona "365 dni".

Wybierzecie się na ten film?

Sonda
Pójdziesz do kina na film "Dody"?
Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 20.08.2021