Beyonce i Jay-Z kupili prawa do muzyki DMX za 10 milionów? Rodzina rapera komentuje

2021-04-13 23:03 es
Beyonce i Jay-Z
Autor: DIGGZY / SplashNews.com/East News

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że zmarł DMX. 50-letni raper i aktor najpierw trafił do szpitala, po tym, jak 2 kwietnia przeszedł atak serca. Niestety nie udało się go uratować. DMX przedawkował. Po jego śmierci pojawiły się plotki, że Beyonce i Jay-Z wykupili prawa do jego muzyki za grube miliony. Teraz odnosi się do nich rodzina zmarłego rapera.

Śmierć rapera DMX odbiła się szerokim echem w całym show-biznesie. Z jego zdrowiem było kiepsko od tygodni. Trafił do szpitala po tym, jak 2 kwietnia przeszedł atak serca. Niestety lekarze nie zdołali mu pomów. DMX zmarł z powodu przedawkowania narkotyków.

Jak to zwykle w takich sytuacjach bywa, nagle jego twórczość zaczęła cieszyć się o wiele większym zainteresowaniem. Naturalnie pojawiły się i plotki. Podobno Beyonce i Jay-Z zapłacili 10 milionów za prawa do muzyki DMX.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Beyonce i Jay-Z wykupili licencję na muzykę DMX?

Taki plotki obiegły show-biznes, gdy dowidzieliśmy się, że DMX nie żyje. Teraz do pogłosek odniosła się rodzina zmarłego muzyka.

Było kilka pogłosek o naszym ukochanym, Earlu Simmonsie (prawdziwe imię DMX), chcielibyśmy je wyjaśnić. Nikt nie kupił licencji Earla.

Czytamy w oświadczeniu rodziny DMX.

Dodali także, że nie prowadzą żadnej internetowej zbiórki na organizację pogrzebu muzyka. Nie zajmują się także sprzedażą pamiątek po raperze. Wszystkie takie oferty to zwyczajne oszustwa.

NAJNOWSZE