Dlaczego właściwie Jennifer Lopez chce wziąć ślub? Gwiazda tłumaczy

2019-09-11 8:49
Jennifer Lopez i Alex Rodriguez
Autor: EastNews

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez są pewni, że chcą zostać małżeństwem. Para zaręczyła się w marcu tego roku i w ostatnim czasie coraz poważniej rozmawia o swoich ślubnych planach i tym, jak ma wyglądać ceremonia. J. Lo zdradziła właśnie kilka szczegółów. Choć wokalistka ma za sobą już trzy małżeństwa, to ma być wyjątkowe.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez to prawdziwa "powercouple" świata amerykańskiego showbiznesu. Wokalistka i były bejsbolista i biznesmen regularnie pojawiają się na kolejnych branżowych imprezach, za każdym razem prezentując się nienagannie. Teraz para zaczyna poważne przygotowania do ślubu. Zapowiada się ceremonia roku.

Przypomnijmy, że Alex Rodriguez oświadczył się J. Lo w marcu podczas egzotycznych wakacji. Na zaręczyny pary już od miesięcy czekali ich fani i... sama Jennifer, która czuła się coraz bardziej niezręcznie, odpowiadając wymijająco w wywiadach na kolejne pytania o jej ślubne plany,

Jennifer Lopez planuje ślub

Teraz jednak Jennifer Lopez może już w pełni oficjalnie opowiadać o tym, jak ma wyglądać jej ślub! Już w lipcu wywiadzie gwiazda przyznała, że wraz z Alexem Rodriguezem zdecydowali się na ślub w kościele. To dla niej pierwsza taka ceremonia.

Chcę dużego ślubu i tym razem chcę pobrać się w kościele. Byłam mężatką trzy razy - raz było to osiem miesięcy, a raz jedenaście, więc nawet tego nie liczę.

- mówiła J. Lo.

Dlaczego właściwie gwiazda chce wziąć czwarty ślub? Tym razem Jennifer Lopez przyznała, że chodzi tu o jej... korzenie.

Małżeństwo jest ważne dla nas obojga. Oboje pochodzimy z tradycyjnych, latynoskich rodzin i tego chcemy. Każdy chce mieć kogoś, z kim się zestarzeje. Ostatecznie, jak wiele byś nie pracował, jak wiele byś nie zarobił pieniędzy, jakie to ma tak naprawdę znaczenie? Naprawdę nie ma.

- wyjaśniła Jennifer Lopez.

Fani gwiazdy mają nadzieję, że jej czwarte małżeństwo będzie oczywiście tym ostatnim. Jak dotąd J. Lo i Alex Rodriguez zdążyli już pokazać, że ich uczucie jest naprawdę silne. Para już kilka razy walczyła z oskarżeniami wobec bejsbolisty o zdrady ukochanej - Jennifer Lopez za każdym razem stała jednak u jego boku i nie wierzyła plotkom.

NAJNOWSZE