Jennifer Lopez prawie spadła z balkonu na imprezie! [WIDEO] Wyglądało groźnie!

2019-09-10 13:12 kp
Jennifer Lopez i Alex Rodriguez
Autor: The Canadian Press/Associated Press/East News

Jennifer Lopez była ostatnio jednym z gości Festiwalu Filmowego w Toronto, gdzie promowała film Hustlers ze swoim udziałem. Elegancka gwiazda przechadzała się po czerwonym dywanie, pozowała paparazzim i machała do fanów z pięknego balkonu. I to właśnie tam rozegrały się prawdziwe chwile grozy!

Jennifer Lopez nie będzie wspominać swojego udziału w Festiwalu Filmowym w Toronto za najbardziej udany. Gwiazda pojawiła się na imprezie z powodu premiery filmu Hustlers, w którym gra jedną z głównych ról. Wokalistce towarzyszył oczywiście ukochany, Alex Rodriguez.

Seria nieszczęśliwych zdarzeń zaczęła się już na czerwonym dywanie. Na J. Lo. za barierkami czekała bowiem grupa obrońców zwierząt, którzy z przygotowanymi transparentami wykrzykiwali do gwiazdy pełne wściekłości hasła. Wszystko z powodu futra, w którym Jennifer Lopez pojawiła się na plakacie promującym film Hustlers. J. Lo prywatnie zresztą nigdy nie unikała prawdziwych futer.

Aktywiści przeciwko Jennifer Lopez
Autor: SplashNews.com/East News

Jennifer Lopez na krawędzi. Prawie spadła z balkonu

O ile z aktywistami Jennifer Lopez poradziła sobie ignorowaniem ich i twardą miną, o tyle na balkonie trudno było jej zachować zimną krew. Gdy wokalistka stanęła na wysokim tarasie, by pomachać do fotoreporterów, w pewnym momencie... potknęła się i o mało co nie wypadła za barierki! Gwieździe nikt nie przyszedł z pomocą, jednak szczęśliwie udało jej się samodzielnie uratować z nieciekawej sytuacji.

Zobaczcie video serwisu TMZ!

Wyglądało strasznie?

NAJNOWSZE