Dlaczego Kris Jenner zakończyła "Z kamerą u Kardashianów"? To przez Kim i Kylie!

2020-09-11 7:57 mm
Kim Kardashian i Kylie Jenner
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

To już koniec programu Keeping Up With The Kardashians! Kris Jenner zdecydowała, że następny sezon rodzinnego reality show Kardashianów będzie jednocześnie ostatnią odsłoną programu! Dlaczego głowa rodziny Kardashian/Jenner postanowiła po 14 latach i 20 sezonach zakończyć emisję programu "Z kamerą u Kardashianów"? Okazuje się, że winne decyzji są jej własne córki - i to te najbardziej znane: Kim Kardashian i Kylie Jenner!

Przez ostatnich 14 lat rodzina Kardashianów regularnie spotykała się na planie swojego rodzinnego reality show, dzieląc się z fanami swoim prywatnym życiem. To właśnie dzięki programowi "Z kamerą u Kardashianów" klan zyskał tak wielką popularność na całym świecie. No dobra, macie rację - także dzięki słynnej seks-taśmy Kim Kardashian, od której wszystko tak naprawdę się zaczęło... :)

Nie ulega jednak wątpliwości, że to właśnie dzięki 20 sezonom "Keeping Up With The Kardashians" słynny klan dorobił się miliardów dolarów, okupując czołówkę listy najpopularniejszych amerykańskich celebrytów.

Dlaczego więc Kris Jenner zdecydowała się zakończyć program? To jak zabicie kury znoszącej złote jajka...

Na jaw wypłynęły właśnie nowe fakt. Okazuje się, że Kris nie miała wyjścia! A wszystko przez jej własne córki.

Hotplota.pl: Koniec Kardashianów; Jennifer Aniston zmuszona do odchudzania

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Koniec "Z kamerą u Kardashianów" przez Kylie i Kim!

Amerykańska prasa szeroko komentuje decyzję głowy rodziny Kardashianów o zakończeniu emisji rodzinnego show. W mediach pojawiły się nowe informacje. Wynika z nich, że zakończenie KUWTK mocno podzieliło słynną rodzinę! Część Kardashianek chętnie nadal spotykałaby się na planie programu, ale dwie z sióstr chciały odejść z show. W dodatku dwie najbardziej popularne: Kim Kardashian i Kylie Jenner!

Kris Jenner rzekomo zakończyła Keeping Up With the Kardashians po tym, jak Kim Kardashian i Kylie Jenner zagroziły odejściem z show

- donosi Cosmopolitan.

Z ustaleń pisma wynika też, że decyzja o zakończeniu show "Z kamerą u Kardashianów" najbardziej wkurzyła Khloé Kardashian i Scotta Disicka, który z powrotem na łono rodziny wiązał wiele osobistych planów i nadziei.

Kirby Jenner i rodzina Kardashianów
Autor: Quibi/Ferrari Press/East News

W rodzinie od miesięcy trwała debata o przyszłości programu. Kim przeżywa własną dramę z Kanye Westem, który nie chce dzielić się prywatnymi sprawami w show. Kim jest też strasznie ciężko znaleźć czas na produkcję programu. Kylie zarabia miliardy dolarów na swoich kosmetykach - nie potrzebuje więcej tego programu

- donosi informator magazynu.

NAJNOWSZE