Koniec reality show „Z kamerą u Kardashianów”! Kim Kardashian dziękuje fanom

2020-09-09 13:00 AM
Kim Kardashian
Autor: PALACE LEE / SplashNews.com/East News

To nie będzie dobra wiadomość dla wszystkich fanów rodziny Kardashian/Jenner. Właśnie ogłoszono, że słynne reality show z udziałem klanu dobiega końca! Informacja została potwierdzona już przez Kim Kardashian, ale spokojnie program nie zniknie z anteny z dnia na dzień.

Po 14 latach w końcu nadszedł dzień, kiedy cała rodzina Kardashianów powiedziała: dość! I choć z pewnością w tej rodzinie nadal będą dramy to nie będą aż tak bardzo upubliczniane. Media właśnie zalała informacja, że słynne rodzinne reality show, w którym bohaterowie pokazywali najintymniejsze szczegóły ze swojego życia dobiega końca. Czas więc na zawsze pożegnać się z programem „Z kamerą u Kardashianów”.

Słynna rodzina z przedsiębiorczą Kris Jenner na czele doskonale wie, jak bardzo kochają ich fani. Dlatego program nie skończy się z dnia na dzień. Rodzina pozwoliła wielbicielom oswoić się z tą informacją. Emitowany ma zostać jeszcze jeden sezon. Program planowo ma zakończyć się w przyszłym roku.

"Z KAMERĄ U KARDASHIANÓW" DOBIEGA KOŃCA! JUŻ WCZEŚNIEJ PROGRAM MIAŁ SIĘ ZAKOŃCZYĆ?

Niektórzy podejrzewali, że program może się w niedalekiej przyszłości zakończyć z racji na to, że między członkami rodziny zaczęły pojawiać się liczne nieporozumienia. Już wcześniej odejść z reality show chciała Kourtney Kardashian. Rzadko kiedy pojawiał się w nim także Rob Kardashian.

Hotplota.pl: Sean Penn żeni się na Zoomie, Kim Kardashian walczy o swoje małżeństwo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Można więc powiedzieć, że plany nieco zaczęły się sypać, a może rodzinie skończyły się pomysły na kolejne dramy? 😊 W końcu przez 14 lat w programie było już naprawdę wiele. Narodziny dzieci, zdrady (sprawa Khloe i Tristana) a także zmiana płci przez Bruce’a Jennera. 

Trzeba przyznać, że rodzina zachowała się fair względem swoich widzów i z dużym wyprzedzeniem poinformowała ich o planowanym końcu programu. Przy pomocy Instagrama zrobiła to Kim Kardashian, która w obszernym poście m.in. podziękowała fanom i wszystkim widzom.

Do naszych wspaniałych fanów – z ciężkimi sercami podjęliśmy trudną decyzję jako rodzina, aby pożegnać się z „Z kamerą u Kardashianów”. Po 14 latach, 20 sezonach, setkach odcinków i licznymi serialami spin-off. Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy obserwowali nas przez lata, przez dobre i złe czasy. Zawsze będziemy to wspominać i pamiętać o ludziach, których spotkaliśmy na swojej drodze.

– brzmiał fragment oświadczenia.

Dodatkowo w swojej obszernej wypowiedzi, Kim podziękowała też wszystkim fanom. Przede wszystkim wyraziła radość, że może na nich polegać. Zapewniła też, że przed nami jeszcze jeden sezon.

Nasz ostatni sezon rozpocznie się w 2021 roku. Jestem niesamowicie wdzięczna wszystkim, którzy oglądali i wspierali mnie i całą moją rodzinę przez 14 lat. Ten serial sprawił, że jesteśmy w tym miejscu. Zawsze będę miała dług wobec wszystkich, którzy odegrali rolę w kształtowaniu naszej kariery i zmienianiu naszego życia na zawsze.

 – pisała.

Będziecie tęsknić?

NAJNOWSZE