Demi Lovato świętowała urodziny! Z tej okazji mamy garść ciekawostek na jej temat

2019-08-24 23:00

Demi Lovato ma już 27 lat. Przez ten czas w jej życiu wydarzyło się naprawdę sporo. Zebraliśmy dla Was trochę ciekawostek na jej temat. Ciekawe, czy słyszeliście, choć kilka z nich...

Demi Lovato to jedna z najbardziej znanych gwiazdek Disneya. Niestety nie koniecznie jest to dobra sława... Gwiazda zdobyła popularność, grając w takich produkcjach jak Camp Rock czy Program Ochrony Księżniczek. Później jednak jej życie dalekie było od bajki...

Powiedzieć, że Demi Lovato miała kryzys to jak nic nie powiedzieć. Gwiazda wpadła w wir imprezowania, tego w najgorszym stylu. W jej życiu było mnóstwo alkoholu i narkotyków. To przełożyło się na depresję, samookaleczenie i zaburzanie odżywiania.

Na szczęście rodzina Demi Lovato w porę zainterweniowała. Artystka trafiła na terapię i wyszła na prostą. Tak przynajmniej wszystkim się wydawało... W ubiegłe lato spadła na nas tragiczna wiadomość: Demi Lovato przedawkowała narkotyki! Lekarze cudem uratowali jej życie.

Na szczęście Demi Lovato wyciągnęła wnioski z tej brutalnej lekcji. Znowu poszła na terapię i zaczęła dbać o swoje zdrowie. Z okazji urodzin Hotplota.pl życzy jej długiego życia w zdrowiu i trzeźwości!

A dla fanów Demi Lovato mamy garść ciekawostek z życia piosenkarki:

Demi Lovato wierzy w duchy

Gdy mieszkała w domu rodzinnym w Texasie, przyjaźniła się z...duchem. Widmo małej dziewczynki przedstawiło się Demi Lovato jako Emily. Piosenkarka twierdziła, że często rozmawia z Emily i spędza z nią czas na wspólnej zabawie.

Demi Lovato przyjaźni się z Selną Gomez od zawsze

Dziewczyny poznały się na planie Barney and Friends. Selena zaproponowała Demi, by usiadła z nią i porysowała z nią. Później ich przyjaźń rozkwitła. Miały wspólny kanał na YT - The Demi and Selena Show. Dziewczyny także nosiły pierścienie czystości, takie same jak bracia Jonas. Ze wszystkich piosenek Seleny Gomez, Demi Lovato najbardziej lubi Tell me something I don’t know.

Młoda Demi Lovato słuchała heavy metalu

Kto by pomyślał, że napisze ponad 100 piosenek dla kanału dziecięcego Disney Channel, a potem zostanie gwiazdą pop?!

Demi Lovato była pilną uczennicą

Gwiazda uczyła się w domu i skończyła liceum w 2009 roku. O rok szybciej, niż powinna!

Ulubiona gwiazda Disneya Demi to... Kopciuszek

To oczywiste, że gwiazdka Disneya musi mieć swoją ulubioną księżniczkę. Demi Lovato najbardziej uwielbia Kopciuszka.

NAJNOWSZE