Nie uwierzycie, jaki wzór Demi Lovato ma na paznokciach. Ukryty przekaz?

2021-01-12 8:26 kp
Demi Lovato
Autor: Rex Features/East News

Po poważnych życiowych zawirowaniach związanych z nieudaną relacją z Maxem Ehrichem Demi Lovato potrzebowała zmian - chociaż symbolicznych. Gwiazda oddała się więc w ręce swojej zaufanej stylistce fryzur i kilka tygodni temu pokazała się zupełnie odmieniona. Okazuje się, że to było jeszcze zbyt mało. Teraz Demi Lovato wzmocniła efekt odważnym kolorem i... manicurem!

Demi Lovato pochwaliła się ostatnio fanom swoją kolejną metamorfozą. Wokalistka kilka tygodni po pierwszej odważnej przemianie poczuła, że potrzebuje czegoś jeszcze i - jak już pokazywaliśmy na Hotplota.pl - postawiła na odważny, różowy kolor włosów.

Fani Demi Lovato doskonale pamiętają, że gwiazda już kilka razy w karierze miała "fazę" na róż. Wtedy też na jej głowie pojawiały się różne odcienie - za każdym razem jednak było to raczej krótkie szaleństwo i prędzej czy później Demi wracała do swojego ulubionego, naturalnego odcienia.

Tym razem róż na głowie nie zaskoczył więc aż tak bardzo. Więcej emocji wzbudził... manicure, który Demi Lovato zafundowała sobie razem z farbowaniem!

ESKA XD #013

Różowe piersi na... paznokciach Demi Lovato

Demi Lovato pochwaliła się fanom na Instagramie nowym wzorem na paznokciach, który przedstawia... kobiece piersi. Nie jest to jednak równy wzór z szablonu, a artystyczna robota, dzięki której każdy paznokieć gwiazdy przedstawia nieco inne piersi - jak w życiu! Demi podpisała to wymownym:

Wszystkie cycuszki są piękne

Demi Lovato od dawna mocno angażuje się w kwestie budowania pewności siebie. Gwiazda, walcząc z własnymi słabościami, pomaga też swoim fanom, którzy czerpią od niej inspiracje. Tym razem więc przypomniała, że każda kobieta jest piękna. Czy to też ukryty przekaz po rozstaniu z byłym? Nie od dziś wiadomo, że Demi nie ma nic przeciwko randkowaniu z kobietami!

Jak Wam się podoba? Dziewczyny, zafundowałybyście sobie taki manicure?

Sonda
Jak Wam się podoba manicure Demi Lovato?
NAJNOWSZE