Demi Lovato

i

Autor: Biden Inauguaral Committee/Associated Press/East News

Demi Lovato i Noah Cyrus romansują!? Na imprezie trzymały się za ręce

2021-07-03 10:01

O tym, że Demi Lovato i Noah Cyrus mają romans, mówiło się od dawna. I chyba nareszcie mamy na to solidny dowód! Gwiazdy wybrały się na imprezę w Los Angeles. Paparazzi zauważyli, że trzymają się za ręce! Miley Cyrus przyjmie koleżankę z czasów Disneya do rodziny?

Demi Lovato przechodzi ostatnio życiową zmianę. Gwiazda jest w procesie poznawania samej siebie oraz pod stałą opieką terapeutów. Niedawno zdecydowała się na wyznanie, że jest osobą niebinarną. To znaczy, że nie identyfikuje się z żadną z płci. Poprosiła, by używać wobec niej określenia "they/them".

Zdaje się, że odmieniona Demi Lovato znalazła miłość. W ramionach 21-letniej siostry Miley Cyrus! Paparazzi zauważyli, jak Demi Lovato i Noah Cyrus spacerowali po Los Angeles, trzymając się za ręce.

ESKA XD #026 - MANESKIN, ROLNICY, PLAŻA i PROBLEMY Z KLIMATYZACJĄ

Demi Lovato i Noah Cyrus mają romans?

O romansie tych dwóch osób mówi się od dawna. I oto mamy dowody! Demi Lovato i Noah Cyrus poszły z przyjaciółmi na imprezę Space Jam: A New Legacy” w Magic Mountain w Walencji w Kalifornii. Nie szczędzili sobie czułości i spacerowali, trzymając się za rękę.

28-letnia Demi Lovato miała na sobie czarną czapkę, jaskraworóżową koszulę i kolorowe spodnie. Natomiast 21-letnia Noah Cyrus włożyła białą oversize'ową bluzę, dżinsy z naszywkami i granatową czapkę.

Towarzyszył im długoletni przyjaciel Lovato, Matthew Scott Montgomery.

To przelotny romans, czy może coś poważnego?

Jak dobrze znasz Demi Lovato?

Pytanie 1 z 7
W którym roku urodziła się Demi Lovato?