Demi Lovato i Noah Cyrus mają ROMANS? „Są bardzo blisko”

2021-04-01 13:00 AM
Demi Lovato, Noah Cyrus
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER, ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Świat show biznesu zaskakuje cały czas. Osoby regularnie śledzące rozrywkowe media, zdążyły się już przyzwyczaić do skandali i kontrowersji, jakie wywołują gwiazdy. Czy tym razem będzie podobnie? Według najnowszych doniesień jednej z zagranicznych stron, Demi Lovato ma bardzo bliską relację z młodszą siostrą Miley Cyrus… Będzie skandal?

Noah Cyrus od lat planowała wejść z przytupem do świata show biznesu. Kiedy w końcu zrobiło się o niej głośno, nie było wątpliwości, że młodsza siostra Miley będzie ją bardzo przypominać. W tym przypadku powiedzenie genów nie oszukasz, ma swoje uzasadnienie! Noah wyrosła na skandalistkę i może jeszcze nie wzbudza takich kontrowersji, jak jej siostra to podobnie jak ona uwielbia gdy jest o niej głośno w każdym kontekście.

Noah Cyrus chyba będzie zadowolona, bo znów robi się o niej głośno. Strona Page Six właśnie poinformowała, że pojawiły się dość nietypowe plotki na temat Noah. Według źródeł 21-letnia siostra Miley Cyrus pozostaje w tak bliskich relacjach z Demi Lovato, że natychmiast wybuchły doniesienia o ich romansie.

Podobno dziewczyny miały się zbliżyć do siebie podczas wspólnego nagrywania nowej piosenki.

Są bardzo blisko i spędzają razem czas.

 – podało jedno ze źródeł.

Demi Lovato ma romans z Noah Cyrus?

Czy faktycznie Noah i Demi łączy coś więcej niż przyjaźń? Warto dodać, że niedawno Lovato potwierdziła, że jest panseksualna, co oznacza, że interesują ją zarówno mężczyźni jak i kobiety.

Póki co żadna z nich nie odniosła się do plotek, jednak osoby z bliższego otoczenia zainteresowanych nieco ostudziły zagraniczne serwisy.

Czasami jedzą razem kolację, ale nie są romantycznie powiązane. Spotykają się ze względu na tę piosenkę i dlatego spędzają razem czas.

Kolejne źródło zdradziło, że Noah i Demi nie spotykają się na żadnym innym gruncie, jak tylko zawodowym. Plotka została też przez niektórych nazwana dziwną.

Eska XD #019 - życie jak w serialu
NAJNOWSZE