Demi Lovato

i

Autor: Biden Inauguaral Committee/Associated Press/East News

Demi Lovato jest osobą niebinarną! "To efekt uzdrawiającej pracy nad sobą"

2021-05-19 15:54

W ostatnim czasie Demi Lovato przeszła długą drogę. Dzięki terapii nie tylko walczy z uzależnieniem od narkotyków, ale i lepiej poznaje siebie. Niedawno ogłosiła, że jest osobą panseksualną. Teraz zdecydowała się na kolejne wyznanie. Z Instagrama gwiazdy dowiadujemy się, że Demi Lovato jest osobą niebinarną. To znaczy, że nie identyfikuje się z żadną z płci. Przeczytajcie szczegóły na Hotplota.pl

Ostatnie lata zmieniły Demi Lovato o niemal 180 stopni. Gwiazda ledwo uszła z życiem po przedawkowaniu narkotyków. Na szczęście w porę otrzymała pomoc. Te fizyczną, ale także psychiczną. Odwyk, a później terapie pomogły wokalistce wyjść na prostą.

Chociaż dziś Demi Lovato wyznaje, że przestałą brać używki, które mogą ją zabić, wciąż korzysta z pomocy psychologów. Jak wyjaśnia swoim fanom, przeszła długą drogę, by poznać siebie. Niedawno Demi Lovato wyznała, że jest osobą panseksualną, to znaczy, że czuje pociąg do osób bez względu na ich tożsamość płciową.

Teraz gwiazda wyznaje, że jest osobą niebinarną.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Demi Lovato jest niebinarna

Osoby niebinarne to takie, które nie identyfikują się z żadną z płci. W języku angielskim określa się je neutralnym zaimkiem "They/Them". Na swoim Instagramie Demi Lovato ogłosiła, że chce, aby zwracać się do niej właśnie w ten sposób.

Mówiła Demi Lovato na Instagramie.

Pod postem fani gratulowali jej odwagi.

- kocham to ❤️❤️❤️bardzo się cieszę !!

- jestem z ciebie taka dumna ❤️❤️❤️

- wspieram cię bardzo i jestem ogromnie dumna

Czytamy pod wpisem.

Dzisiaj jest dzień, w którym tak bardzo się cieszę, że mogę podzielić się z wami wszystkim swoim życiem - z dumą informuję, że identyfikuję się jako niebinarny i oficjalnie zmienię moje zaimki na ich / idą naprzód. To efekt uzdrawiającej pracy nad sobą i autorefleksji. Wciąż się uczę i wkraczam w siebie i nie twierdzę, że jestem ekspertem ani rzecznikiem. Teraz otwierasz dla mnie kolejny poziom słabości.

Gwiazdy, które są ze sobą spokrewnione

Pytanie 1 z 6
Potomkiniami króla Edwarda I są...