Demi Lovato "przypadkiem" zrzuca kilogramy! Ile teraz waży?

2021-03-02 17:03 mm
Demi Lovato
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Niektóre gwiazdy zrzucają kilogramy miesiącami, a efekt jest wciąż taki sobie. Skąd my to znamy... Tymczasem Demi Lovato chudnie... przypadkowo! W każdym razie sama tak właśnie twierdzi. Gwiazda pochwaliła się ostatnio, że zrzuciła trochę zbędnych kilogramów, choć wcale tego nie planowała!

Demi Lovato to jedna z tych nielicznych gwiazd, które mają do siebie bardzo duży dystans. Zwłaszcza do tego, jak wyglądają. Piosenkarka nigdy nie stawała do walki o tytuł najchudszej gwiazdy show-biznesu, pewnie dlatego, że w przeszłości mierzyła się ze sporymi problemami na tle zaburzeń trawienia. 

W ostatnim czasie Demi udało się jednak zrzucić nieco niepotrzebnych kresek na wadze - i jak sama twierdzi, stało się to trochę przypadkiem.

Demi Lovato chudnie

Zrzucanie kilogramów bez drakońskich diet i wiader potu wylanych na siłowni? Tak chciałby chyba każdy, ale u większości ludzi niestety nie zdarza się to zbyt często.

Zdarzyło się za to u Demi Lovato. 28-letnia gwiazda pochwaliła się właśnie, że choć nie liczy kalorii i nie ćwiczy na siłowni, udało jej się co nieco schudnąć.

Przypadkiem straciłam na wadze. Nie liczę już kalorii. Już nie ćwiczę. Nie ograniczam się i nie oczyszczam. I niespecjalnie przestrzegam dietetycznych reguł.

A właśnie schudłam. To dziwne doświadczenie, ale czuję się wypełniona. Nie jedzeniem, ale boską mądrością i kosmicznym przewodnictwem

- napisała Demi w jednym z najnowszych postów.

Ile dokładnie waży teraz Demi Lovato? Tego niestety nie wiemy, bo artystka pochwaliła się jedynie filmikiem, na którym prezentuje odchudzoną talię. Możemy się jednak domyślać, że waga gwiazdy spadła poniżej... 54 kilogramów, o których prasa donosiła jeszcze kilka miesięcy temu. 

NAJNOWSZE