Demi Lovato rozprawia się z mitami o urodzie! Nie potrzebuje filtrów na Instagramie

2021-03-01 9:14 kp
Demi Lovato
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Dla Demi Lovato zdecydowanym priorytetem w ostatnim czasie jest walka o życiową równowagę i poczucie pewności siebie. Wokalistka ma za sobą dramatyczne przeżycia i nieudane związki, o których opowiedziała w ostatnim dokumencie. Teraz udowadnia, że te ciężkie doświadczenia można przekuć w zadowolenie z samej siebie.

Fani Demi Lovato z przyjemnością przyglądają się przemianie, jaką w ostatnich miesiącach przechodzi gwiazda. Po rozstaniu z Maxem Ehrichem wokalistka zdecydowanie postawiła na samą siebie. Tym razem jednak nie są to tylko puste słowa, a pierwszym krokiem Demi do uzdrowienia było opowiedzenie jej historii w nowym dokumencie Dancing With The Devil.

Podczas kręcenia show Demi Lovato zdecydowała się też na symboliczny, ale ważny gest - obcięła włosy. Taka zewnętrzna przemiana to dla niej doskonały punkt wyjścia do zmiany stylu życia i odzyskania pewności siebie. Dziś już Demi nie chowa się za długimi falami.

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Demi Lovato odzyskuje pewność siebie

Demi Lovato jak nikt inny przekonała się, jak toksycznym środowiskiem dla kobiety może być showbiznes. Popularność sprawiła, że przed wokalistką stawiano wygórowane i niemożliwe do spełnienia wymagania dotyczące jej wyglądu. Dodając do tego tysiące komentarzy w sieci, bardzo łatwo popaść w niską samoocenę.

>> Demi Lovato przeszła 3 udary i zawał serca! Powodem przedawkowanie narkotyków

Demi jest już jednak na drugim końcu tej drogi i dziś czuje się ze sobą lepiej niż kiedykolwiek. Wokalistka chętniej pokazuje się w delikatnym makijażu i lubi swoją figurę. Tym razem na Instagramie rozprawiła się z mitami dotyczącymi jej urody.

Gwiazda zamieściła na swoim profilu filmik, na którym widzimy ją z internetowym filtrem i podpisem: "Nierealistyczne oczekiwania dotyczące urody". Na nagraniu Demi ma oczywiście idealnie gładką skórę, błyszczące oczy i mniejszy nos. Przy okazji możemy też zobaczyć, że Demi jeszcze poprawiła swoją nową fryzurę i obcięła grzywkę.

Na szczęście nie było tego, gdy miałam jakieś 13 lat

Jak nastolatki mają zaakceptować siebie z tym g***

- napisała gwiazda.

W komentarzach pojawiło się mnóstwo postów, w których fani przypomnieli Demi Lovato, że kochają ją taką, jaka jest. Wy też wolicie ją w naturalnej wersji?

NAJNOWSZE