Miley Cyrus i Yungblud romansują? On ma dziewczynę!

2021-03-30 12:04 kp
EN_01465636_0276; EN_01468239_0460
Autor: NEER/Backgrid/East News; GICA, SARA/Backgrid/East News

W weekend świat obiegły zdjęcia Miley Cyrus z grupą znajomych w jednym z barów w Los Angeles, które odbiły się szerokim echem z dwóch powodów. Po pierwsze, Miley - mimo zapewnień o trzeźwości - piła tego dnia alkohol, a po drugie - wyraźnie flirtowała z Yungbludem. Czy tych dwoje rzeczywiście coś łączy?

Miley Cyrus całkowicie się zmieniło, odkąd w gwiazda rozstała się z Liamem Hemsworthem. Wokalistka na nowo odkryła smak wolności, jednak jednego trzymała się twardo - żadnych używek. Fani Miley Cyrus doskonale wiedzą, że w przeszłości gwiazda lubiła eksperymentować z substancjami, co często prowadziło do skandalizujących wypowiedzi czy zachowań z jej strony. 

Od dawna jednak Miley Cyrus docenia życie w trzeźwości. Piosenkarka od ponad roku nie piła alkoholu i nie narkotyzowała się - z jedną przerwą. Jak sama przyznała, czas pandemii był dla niej tak stresujący, że raz nie udało jej się wytrwać w postanowieniu. Wygląda na to, że drugi raz złamała się w poprzedni weekend, kiedy to paparazzi zrobili jej zdjęcia z kieliszkiem w jednym z barów w Los Angeles.

>> Miley Cyrus złamała zasadę trzeźwości. Piła w barze i flirtowała z Yungbludem

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Miley Cyrus i Yungblud - co ich łączy?

Po tym, jak zdjęcia Miley Cyrus i Yungbluda obiegły światowe media, fani zaczęli zastanawiać się, co w rzeczywistości łączy muzyków. Na fotkach można było zobaczyć, jak piosenkarz trzyma swoje nogi na udach Miley, a nawet... wkłada jej swój palec do ust. Tego typu flirt trudno uznać za niewinny...

Znajomi celebrytów są jednak pewni, że Miley Cyrus i Yungbluda nic w rzeczywistości nie łączy i pozwolili sobie jedynie na trochę zabawy po wypiciu pewnej ilości alkoholu. Zwłaszcza, że Yungblud ma dziewczynę...

Oni się nie spotykają. On od jakiegoś czasu jest z Jesse Jo Stark i to jest bardzo poważne.

- mówi informator.

Po tym, jak do sieci trafiły jego zdjęcia z Miley Cyrus, może więc spodziewać się poważnej rozmowy z dziewczyną...

Miley jest teraz naprawdę spragniona. Chce zachować swoje imię i nazwisko, a on jest tym słodkim rock'n'rollowym facetem z Wielkiej Brytanii, a ona się trzyma. Nawet nie sądzę, że są przyjaciółmi.

- dodaje drugie źródło.

Odkąd Miley Cyrus zerwała w ubiegłym roku z Cody Simpsonem, jest sama. Gwiazda podkreśla na każdym kroku, że świetnie się czuje jako singielka i cieszy się swoją niezależnością.

NAJNOWSZE