Demi Lovato potwierdza: "Jestem panseksualna i jestem z tego dumna"

2021-03-30 9:31 mm
Demi Lovato
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Demi Lovato opowiedziała w najnowszym wywiadzie o swojej seksualności. Gwiazda przyznała, że pociągają ją zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Artystka zdradziła, że kiedyś wstydziła się swoich uczuć, jednak teraz jest dumna z tego, że jest panseksualna. Co dokładnie ma na myśli i jak rozumie swoją przynależność do społeczności LGBTQ+?

Demi Lovato poruszyła temat seksualności podczas rozmowy w podcaście Setha Rogena. Artystka potwierdziła oficjalnie, że jest osobą panseksualną, a więc odczuwa pociąg seksualny lub emocjonalny niezależnie od płci danej osoby.

Demi przyznała, że wie o tym od dawna, ale wcześniej wywoływało to u niej silne poczucie wstydu. 

Szczere wyznanie Demi Lovato

W trakcie nagrania podcastu Demi Lovato i Seth Rogen poruszyli temat społeczności LGBTQIA+. Artystka wspomniała, że sama się do niej zalicza. Wówczas Seth dopytał, czy Demi na na myśli panseksualizm.

Tak, jestem panseksualna

- potwierdziła bez wahania Demi Lovato.

Artystka na chwilę zatrzymała się przy temacie swojej seksualności i wyjaśniła, że pociąga ją "każdy", niezależnie od płci. 

Jestem częścią "mafii alfabetu" (tak nazywana jest społeczność LGBTQ+, przyp. red.) i jestem z tego dumna

- powiedziała Demi.

Gwiazda zdradziła też, że swoje "seksualne przebudzenie" przeżyła oglądając słynną scenę pocałunku Selmy Blair i Sarah Michelle Gellar w Cruel Intentions.

Podobało mi się to, ale czułam wielki wstyd, bo dorastając w Teksasie powinieneś zachowywać się jak chrześcijanin, to jest mile widziane. Dlatego natychmiast niszczyłam w sobie każdy pociąg do kobiety, jaki zdarzało mi się odczuwać

- wyjawiła Demi Lovato.

Eska XD #019 - życie jak w serialu
NAJNOWSZE