Demi Lovato i kosmita

i

Autor: VICTOR HABBICK VISIONS/Science Photo Library RF/East News, Backgrid/East News

Demi Lovato chce umówić się z kosmitą! "Jestem zmęczona ludźmi"

2021-11-12 8:44

Demi Lovato kontynuuje myślowe wyprawy w zaświaty. Gwiazda zdradziła właśnie, że chętnie umówiłaby się z przedstawicielem obcej cywilizacji na randkę. Kosmici wydają się jej znacznie atrakcyjniejsi, bo - jak mówi - jest już zmęczona ludźmi. Wy też tak macie?

Szkoda, że Demi Lovato nie mieszka w Polsce, bo z pewnością świetnie dogadałaby się z Edytą Górniak. Amerykańska gwiazda została niedawno twarzą serwisu internetowego o niepopularnych teoriach naukowych i teoriach spiskowych. Wyróżnienie nie przyszło samo - gwiazda ciężko na to zapracowała licznymi wypowiedziami na temat obecności kosmitów na Ziemi.

UFO i obce cywilizacje to ostatnio jeden z najczęściej poruszanych przez Demi tematów. Nic dziwnego - dziennikarze chętnie podpuszczają artystkę w wywiadach, bo wiedzą, że jej wypowiedzi o kosmitach to niezły ubaw dla czytelników. Niestety gwiazda ochoczo daje się prowokować, a często sama inicjuje rozmowy o ufoludkach.

Tak właśnie było podczas niedawnej rozmowy Demi Lovato z Becky G's. Podczas otwartej pogawędki na Facebook Watch gwiazda stwierdziła, że chętnie umówiłaby się z kosmitą. Podała nawet powód, dla którego obce cywilizacje pociągają ją bardziej niż ludzie.

Randka z kosmitą? Demi Lovato jest bardzo chętna

W ostatnich miesiącach Demi Lovato wiele razy wypowiadała się na temat obecności obcych cywilizacji na Ziemi. Gwiazda opowiadała nawet o własnych spotkaniach z kosmitami. Dodatkowo artystka zaprotestowała przeciwko nazywaniu ich "obcymi".

Teraz poszła o krok dalej. Zapytana przez Becky G, czy poszłaby na randkę z kosmitą, odpowiedziała bez wahania:

Tak, oczywiście. Jestem już taka zmęczona ludźmi! Jestem zmęczona ludźmi i ich piep***niem. Mam tego dość! Weźcie mnie do kosmitów! Chcę ET!

Mamy nadzieję, że kosmici nie dadzą się długo prosić i Demi Lovato szybko znajdzie chętnego przystojniaka. No i że po wszystkim opowie nam, jak było... ;)

ALICJA w ESKA Live. Tego koncertu nie możecie przegapić!