Demi Lovato zaprojektowała WIBRATOR! „Stosunek seksualny na wyższym poziomie”

2021-11-10 12:05 AM

Demi Lovato jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Nie tylko publikuje tam swoje fotki, ale także dzieli się z internautami licznymi przemyśleniami. Zabiera także głos w ważnych społecznych sprawach oraz otwarcie mówi o swojej walce z używkami. Teraz promuje swój kolejny projekt… TO WIBRATOR!

Czy dla kogoś jest to zaskoczenie? Demi Lovato, która niedawno przyznała, że jest osobą niebinarną, teraz promuje wibrator. I to nie byle jaki, bo zaprojektowany przez nią samą.

Gwiazdy często podejmują różne współprace. Czasem nie tylko sygnują produkty swoim nazwiskiem, ale także biorą czynny udział w ich powstawaniu. Projektują ubrania, buty, współpracują przy tworzeniu kosmetyków i wiele, wiele innych rzeczy.

Demi Lovato, która ostatnio uwielbia szokować różnymi opowieściami np. tymi o bliskiej relacji z kosmitami, teraz planuje przenieść życie seksualne fanów na wyższy level.

ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2

Współpraca z producentem zabawek erotycznych to raczej mało popularna wśród celebrytów forma promocji. No, chyba że jesteś Gwyneth Paltrow i prowadzisz sklep, do którego regularnie trafiają oryginalne erotyczne gadżety.

I choć Demi Lovato daleko do Gwyneth Paltrow, to nie oznacza to, że nie ma zamiaru przełamywać tematów tabu. Wręcz przeciwnie. Demi na Twitterze oznajmiła, że podjęła współpracę z firmą Bellesa Boutique i zaprojektowała wibrator o ciekawej nazwie… Różdżka Demi!

Przedstawiamy Różdżkę Demi! 🤍 Chciałam stworzyć własną zabawkę erotyczną, która odsunie piętno od przyjemności i przeniesie twój stosunek seksualny na wyższy poziom. 

- deklarowała aktorka.

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Jestem w trakcie życiowej rewolucji. Mój ukochany się oświadczył! Jednak zanim weźmiemy ślub, chcę uporządkować sprawy i rozliczyć się z moją "cudowną" rodzinką, która bardzo mnie skrzywdziła. Kim jestem?
NAJNOWSZE