Demi Lovato

i

Autor: MICHAEL TRAN/AFP/East News

Demi Lovato opowiedziała o spotkaniu z kosmitami. „Piękne i niesamowite przeżycie”

2021-09-29 10:52

Demi Lovato wraca do tematu obcej cywilizacji. Jakiś czas temu była gwiazdka Disneya przekonywała, że widziała UFO. Zamieściła nawet w social mediach obszerny post oraz filmik. Internauci zostali podzieleni, ale Demi niespecjalnie się tym przejęła. Znów wraca do tematu niezidentyfikowanych obiektów.

Demi Lovato w ubiegłym roku na Instagramie podzieliła się ze światem bardzo ciekawą historią. Aktorka i piosenkarka zdradziła, że widziała latający spodek. Gwiazda jest przekonana, że obiekt to nic innego jak UFO.

Po jej słowach w sieci zawrzało. Internauci zostali podzieleni na tych, którzy mocno wątpili w słowa artystki oraz na tych, którzy murem stanęli za idolką i wierzyli w każde jej słowo.

Lovato jednak niespecjalnie przejęła się hejterami i szybko zapomniała o całej sprawie. Ale nie o UFO. Jak się okazuje to temat, który Demi zgłębia od czasu pamiętnego spotkania z tajemniczym latającym obiektem. Nie tylko sama dużo czyta na ten temat, ale także opowiada światu o swoich doświadczeniach.

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Zamaskowana stylizacja Kim Kardashian z MET gali okazała się hitem internetu. Swoją wersję zaprezentowała na Instagramie w zabawnym filmie jedna z polskich gwiazd. Która?

Demi Lovato znów odniosła się swoich szokujących doświadczeń. Nie patrząc na słowa krytyki ze strony internautów, spotkanie z kosmitami opisała jako „piękne i niesamowite przeżycie”

Wyszliśmy na pustynię w Joshua Tree i zobaczyłam tą niebieską kulę, która znajdowała się w odległości około 50 stóp, może mniej i to było trochę jak unoszenie się nad ziemią, tak z 10 lub 15 stóp. To było piękne i niesamowite przeżycie.

– wspominała podczas niedawnego wywiadu z E!News.

 Demi tak bardzo wkręciła się w temat obcej cywilizacji, że powstał nawet program Unidentified With Demi Lovato, w którym gwiazda bada zjawiska oraz rozmawia z osobami, które twierdzą, że również widzieli UFO.

Przynajmniej Demi na planie programu nie zostanie wyśmiana… ?

Wierzycie jej?

Sonda
Wierzysz w twierdzenia Demi Lovato, że spotkała obcych?
ESKA Live: Smolasty z koncertem, jakiego jeszcze nie widzieliście!