Demi Lovato stanęła w obronie kosmitów! „Musimy przestać nazywać ich obcymi”

2021-10-12 8:50 AM
Demi Lovato
Autor: Rex Features/East News

Demi Lovato jest od jakiegoś czasu prawdziwą fanką kosmitów. Gwiazda nie tylko chętnie zabiera głos na ten temat, ale również prowadzi program, w którym rozmawia z osobami, które rzekomo widziały UFO. Teraz odważnie staje w ich obronie. Co tym razem powiedziała? Przeczytajcie!

Demi Lovato ostatnio chętnie zgłębia temat obcej cywilizacji. Już nie tylko pochłania wiedzę dla samej siebie, ale także dzieli się swoimi odkryciami i licznymi przemyśleniami z innymi. Powstał nawet program Unidentified With Demi Lovato, podczas którego piosenkarka ma okazję porozmawiać z ludźmi, którzy podobnie jak ona twierdzą, że widzieli UFO!

Jednak nie tylko tam Lovato opowiada poruszające wyznania na temat kosmitów. O tematykę obcych zahacza również podczas rozmów z mediami.

Ostatnio udzieliła wywiadu serwisowy PEDESTRIAN.tv, podczas którego nie tylko nawiązała do swojej ulubionej ostatnimi czasy tematyki, ale także zaapelowała o zmianę nazwy dla ufoludków. 😊

Demi uważa, że przybysze z kosmosu nie są tacy straszni i nie zasługują na miano OBYCH!

Naprawdę myślę, że gdyby istniało coś, co chciałoby nam coś zrobić, to już by się to stało. Ale naprawdę uważam, że musimy przestać nazywać ich obcymi, ponieważ to obraźliwe określenie na wszystko

 – grzmiała artystka.

Jak więc powinniśmy ich nazywać, żeby nikogo nie urazić? Demi Lovato nie pozostawiła nikogo bez odpowiedzi…

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!

Lubię nazywać ich ET! To taka mała rzecz, której się nauczyłam

 – kontynuowała.

ET może nie mają zbyt wielu zwolenników na Ziemi, ale u Demi Lovato zawsze znajdą wsparcie i… dobre słowo! XD

Sonda
Wierzysz w twierdzenia Demi Lovato, że spotkała obcych?
NAJNOWSZE