David Beckham w sandałach i skarpetach [FOTO] Moda wraca?

2020-09-22 13:32 kp
David Beckham i Victoria Beckham
Autor: Hahn Lionel/ABACA/Abaca/East News

Są takie modowe wpadki, których nie da się wybaczyć naprawdę nikomu. Nic więc dziwnego, że gdy David Beckham pokazał się ostatnio publicznie w białych skarpetach i sandałach, nawet jego najwierniejsi fani zareagowali zdumieniem. Ikona męskiej mody stała się pospolitym "Januszem"? Coś czujemy, że tego trendu nie uda się przenieść na salony...

Gdyby zapytać grupę przypadkowych przechodniów o największy obciach w męskiej modzie, zdecydowana większość odpowiedziałaby - skarpety i sandały. To połączenie przez lata stało się prawdziwym symbolem braku klasy i już dawno temu zostało obśmiane w sieci na wszelkie możliwe sposoby. Okazuje się jednak, że w XXI wieku wciąż nie brakuje fanów wygodnych sandałów zestawionych z bawełnianą skarpetą - i to na najwyższych szczeblach showbiznesu!

David Beckham zadziwił ostatnio swoich fanów, pojawiając się na najnowszym pokazie mody Victorii Beckham w czarnych sandałach i białych skarpetach, które aż raziły w oczy spod sportowych spodni. Ten outfit cenionego przecież za swój styl ex-sportowca nie mógł ujść uwadze jego fanów.

David Beckham w sandałach i skarpetach

David, dlaczego sandały i skarpety? To nigdy nie wyglądało dobrze

David, kocham cię, ale skarpety w klapkach... nie nie nie

- piszą fani Beckhamów pod rodzinnym zdjęciem z pokazu, które zamieściła Victoria Beckham.

Z powodu pandemii koronawirusa David Beckham i troje dzieci pary - Romeo, Cruz i Harper - byli jedynymi gośćmi na premierowym pokazie nowej kolekcji projektantki. David nie kryje jednak dumy, że mimo restrykcji jego żonie i jej ekipie udało się stworzyć nową linię ubrań jej marki.

Kto z nich wyglądał najbardziej stylowo?

ESKA XD #002

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE