Daria Zawiałow, 24 lutego o godz. 20.00 w Hali Stulecia

i

Autor: Daria Zawiałow Facebook

nowa miłość

Daria Zawiałow znowu zakochana! Pokazała zdjęcie z partnerem. Wiadomo, kim jest!

2024-04-16 13:13

Daria Zawiałow niedawno poinformowała o swoim rozstaniu z Piotrem Rubikiem - Rubensem. Teraz okazuje się, że jest szczęśliwie zakochana. Na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie, na którym znajduje się w czułym objęciu mężczyzny. Kim jest nowy partner Zawiałow? On też zamieścił to samo zdjęcie!

Daria Zawiałow to polska piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych artystek w kraju. Całkiem niedawno wyszło na jaw, że zakończyła swój związek z piosenkarzem - Rubensem. Wszystko wskazuje na to, że na miłość nie musiała czekać długo. Na swoim Instagramie podzieliła się uroczym kadrem. Wiadomo, kim jest jej partner!

Daria Zawiałow z największym sukcesem w 2023. "Z tobą na chacie" numerem 1 w Polsce!

Daria Zawiałow pokazała się z nowym partnerem

Daria Zawiałow chętnie dzieli się swoim życiem w social mediach. Od dłuższego czasu, w internecie krążyły informacje o tym, że Daria ma nowego partnera. Okazuje się, że sama zdementowała wszystkie plotki i zamieściła urocze InstaStories. To samo zdjęcie opublikował jej nowy partner! Na zdjęciu znajduje się Daria w objęciach ukrytego mężczyzny. Kim on jest? Mężczyzną u boku Zawiałow jest Mateusz Dziekoński. Mateusz jest operatorem kamery, który współpracował z Darią już podczas kręcenia teledysku do "Za krótki sen".

Daria Zawiałow gwiazdą festiwalu Muzyczny Kazimierz! Dziewczyna Pop wystąpi 8 sierpnia!

Daria Zawiałow znowu zakochana! Pokazała zdjęcie z partnerem. Wiadomo, kim on jest

i

Autor: Instagram - Daria Zawiałow
Daria Zawiałow znowu zakochana! Pokazała zdjęcie z partnerem. Wiadomo, kim on jest

i

Autor: Instagram - Mateusz Dziekoński

Daria Zawiałow urodziła się 18 sierpnia w 1992 roku. W 2000 roku wystąpiła w programie "Od przedszkola do Opola". W 2011 roku dotarła do półfinału 4. edycji "X Factor". Współpracuje z artystami, takimi jak: Dawid Podsiadło czy Vito Bambino. Na swoim koncie ma 4 albumy studyjne.

Tak zmieniała się Daria Zawiałow! Poznajcie wszystkie oblicza "Dziewczyny pop"

Daria Zawiałow zaczynała w „X factor”