Dance Dance Dance: uczestnicy. Roxie Węgiel, Damian Kordas i inni w znanych choreografiach

2021-03-19 15:42 kp

TVP rusza z nowym sezonem swojego show Dance Dance Dance. Uczestnicy programu po raz trzeci zmagają się z najbardziej znanymi i lubianymi układami choreograficznymi z filmów i teledysków, a ich wyczyny ocenia jury. W finale to widzowie wyłonią jednak ostatecznych zwycięzców, którzy najlepiej radzili sobie na parkiecie. Kto występuje w Dance Dance Dance 2021?

Przez najbliższe tygodnie w piątkowe wieczory będziemy śledzić zmagania uczestników Dance Dance Dance. Trzecia edycja show TVP to kolejne taneczne zmagania znanych i lubianych osób, które będą starały się wiernie odtworzyć najbardziej znane i lubiane choreografie z teledysków lub filmów. Już poprzednie edycje pokazały, że to pomysł na świetną rozrywkę dla całej rodziny.

W Dance Dance Dance wyczyny uczestników oceniać będzie odświeżony skład jurorów. Do Idy Nowakowskiej na fotelach jurorów dołączą Joanna Jędrzejczyk, która jak nikt będzie umiała ocenić wolę walki uczestników, oraz Agustin Egurrola - tancerz, choreograf i sędzia tańca. To właśnie on będzie bacznym wzrokiem obserwował taneczną technikę uczestników i każde ich błędy.

Dance Dance Dance: Ostre starcie Idy Nowakowskiej z Agustinem Egurrolą

Kim są uczestnicy Dance Dance Dance 2021?

Czas przyjrzeć się tym, którzy wystąpią przed jurorami Dance Dance Dance. Uczestnicy występują w parach, które stanowią dwie znane osoby, bądź gwiazda i jej przyjaciel. Kto występuje w Dance Dance Dance 2021?

  • prowadzący „Pytanie na śniadanie” - Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy
  • znani z siódmej edycji programu „Rolnik szuka żony” Marta Paszkin i Paweł Bodzianny
  • wokalistka Roksana Węgiel z przyjaciółką Oliwią Górniak
  • aktorka Anna Matysiak i wokalista Stanisław Karpiel-Bułecka
  • znana z Kabaretu Czesuaf Olga Łasak, której partneruje przyjaciel Paweł Cieślak
  • influencerka Ola Nowak i kucharz Damian Kordas

Wydaje się, że już na starcie w doskonałej sytuacji są przede wszystkim Roksana Węgiel i Damian Kordas. Roxi to oczywiście gwiazda muzyki, zatem jak nikt słyszy rytm i ma muzyczną intuicję - czy przeniesie się ona również na parkiet? O swoje muzyczne umiejętności nie musi martwić się też Damian Kordas, który ma za sobą wygraną w konkurencyjnym Tańcu z Gwiazdami.  Tu jednak przydadzą mu się również umiejętności aktorskie...

Komu kibicujecie w Dance Dance Dance 2021?

Sonda
Dance Dance Dance - kto wygra trzecią edycję?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE