Dance Dance Dance: Joanna Jędrzejczyk strzałem w dziesiątkę. "To dobra wróżka"

2021-04-07 14:18 mm
Joanna Jędrzejczyk jurorką Dance Dance Dance
Autor: WBF

Jak nowe jury programu Dance Dance Dance oceniają widzowie, uczestnicy i współpracownicy? W trzeciej edycji do show dołączyli Agustin Egurrola oraz Joanna Jędrzejczyk. Od początku było oczywiste, że nowi jurorzy mocno odświeżą program. Jak to wygląda po kilku odcinkach?

Nowe jury to dla współpracowników zawsze wielka niewiadoma. Jak odnajdą się sędziowie w nowej rzeczywistości? Czy dogadają się z pozostałymi osobami z produkcji? Jak odbiorą ich uczestnicy? I wreszcie najważniejsze pytanie: co o zmianach w jury powiedzą widzowie?

Przed takimi właśnie dylematami stanęli niedawno producenci Dance Dance Dance 3. Jury programu zmieniło się aż w 2/3. Z poprzedniego składu została tylko Ida Nowakowska. Dołączyli do niej Agustin Egurrola oraz Joanna Jędrzejczyk.

O ile zatrudnienie tego pierwszego nikogo nie zdziwiło, bo przecież Agustin całe życie zajmuje się tańcem, o tyle przyjście do jury Joanny Jędrzejczyk wielu osobom wydawało się ryzykownym posunięciem.

Okazuje się jednak, że był to strzał w dziesiątkę! Potwierdzają to współpracownicy Joasi.

Joanna Jędrzejczyk strzałem w dziesiątkę

Praca w jury programu telewizyjnego to dla sportsmenki nowość. Dotychczas Joanna Jędrzejczyk stawiała czoła przeciwnikom w ringu. Teraz spotyka się z zupełnie nowymi wyzwaniami.

Jak sprawdza się w roli jurorki Dance Dance Dance 3?

Kulisy produkcji ujawnia w rozmowie z Radiem Eska osoba z produkcji programu.

Mimo, że Asia nie jest tancerką uczestnicy bardzo liczą się z jej zdaniem, bo jest osobą, która osiągnęła ogromny sukces zawodowy. Do wszystkiego doszła dzięki ciężkiej pracy i wytrwałości. Dla uczestników Asia to dobra wróżka tego programu

- dowiadujemy się od współpracownika Joasi.

Zatrudnienie Asi było strzałem w dziesiątkę. Po kilku odcinkach widać, że Asia świetnie odnajduje się przed kamerą a dodatkowo ma rzadką umiejętność motywowania uczestników do działania

- zdradza osoba z produkcji Dance Dance Dance 3.

Więcej na temat atmosfery na planie produkcji możecie przeczytać w na eska.pl.

Zostały tylko 3️⃣ do Dance Dance Dance TVP! 🔥🔥🔥 Czego spodziewacie się w najbliższym odcinku?Opublikowany przez Dance Dance Dance TVP Wtorek, 6 kwietnia 2021
NAJNOWSZE