Dance Dance Dance: Gosia Opczowska straciła tatę! "Dziękuję ci, że wytrzymałaś"

2021-03-26 22:40 mm
Dance Dance Dance - Gosia Opczowska
Autor: WBF

W nowym odcinku Dance Dance Dance 3 polały się łzy. Po swoim występie Robert El Gendy i Małgorzata Opczowska opowiedzieli o rodzinnej tragedii prowadzącej "Pytanie na śniadanie". Gosia Opczowska straciła niedawno ojca. Śmierć taty odbiła się na przygotowaniach do programu, ale mimo osobistego dramatu Gosia walczyła dalej. Zobaczcie, co powiedziała i jak trzyma się w tym trudnym czasie.

Złamany palec Roberta El Gendy nie był jedynym problemem podczas występu pary prowadzących "Pytanie na śniadanie" w najnowszym odcinku Dance Dance Dance 3. Kontuzja Roberta to drobiazg w porównaniu z osobistym dramatem, jaki przeżywa Małgorzata Opczowska. Prezenterka straciła ojca!

Rodzinna tragedia uczestniczki

W najnowszym odcinku Dance Dance Dance polały się łzy. Po zakończonym występie Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy opowiedzieli o osobistej tragedii rodzinnej prowadzącej PnŚ.

Dziękuję ci, że wytrzymałaś. To był trudny tydzień dla ciebie. Przeżyliśmy śmierć taty Gosi i to naprawdę nam utrudniło przygotowania.

Mało osób w ogóle zdecydowałoby się, żeby tutaj przyjść. Dzięki!

- powiedział ze łzami w oczach Robert El Gendy.

Obiecałam mu, że zatańczę dla niego, i tak było. Zatańczyłam dla nas, dla niego - bo wiem, że jest razem z nami, że oglądał filmy, które mu pokazywałam. No i chciał, żebym walczyła do końca.

Takie miał motto nad łóżkiem: "dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą". I teraz będziemy walczyć razem

- powiedziała Gosia Opczowska.

Jak łatwo się domyślić, jurorzy Dance Dance Dance nie mieli łatwego zadania przy ocenie tańca Gosi i Roberta.

Jesteś wojowniczką, Gosiu

- powiedziała Joanna Jędrzejczyk. Zawodniczka zwróciła uwagę również na kontuzję Roberta El Gendy. Złamany palec ewidentnie nie pomagał parze w występie. Mimo to Joasia dała prowadzącym "Pytanie na śniadanie" mocną piątkę. Z kolei Ida Nowakowska oceniła występ Gosi Opczowskiej i Roberta El Gendy na 4,5.

Jak myślicie - ile punktów dał im Agustin Egurrola, znany z surowych ocen, o czym przekonała się niedawno Roksana Węgiel?

Sonda
Kto powinieni wygrać Dance Dance Dance 3?
Dance Dance Dance - najlepsze występy z programu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE