Dagmara z „Królowych życia” o pracy z Patrykiem Vegą: Mówiłam żeby mnie nie stresował

2019-02-23 15:00 DR
Dagmara z Królowych życia
Autor: EastNews Dagmara z Królowych życia

Królowe życia to jeden z hitowych programów telewizji TTV. Jedną z najbardziej charakterystycznych uczestniczek programu jest Dagmara Kaźmierska. Piękna blondynka jest na tyle lubiana i popularna w sieci, że reżyser, Patryk Vega postanowił zaangażować ją – mimo braku aktorskiego doświadczenia – do jego najnowszego filmu, Kobiety Mafii 2. Jak sama „królowa życia” wspomina swój udział w filmie? Zapytaliśmy!

Dagmara Kaźmierska to naprawdę bardzo pozytywnie zakręcona osoba. Mimo tego, że w swoim życiu miała wiele problemów – w tym konflikt z prawem – wyszła na prostą i zdobyła popularność. Teraz jest gwiazdą programu „Królowe życia”, w którym pokazuje ona swoje codzienne obowiązki. Dzięki temu Dagmara stała się bardzo popularna w sieci. Internauci cenią ją przede wszystkim za naturalność i śmieszne teksty. Potencjał w Dagmarze zauważył reżyser, Patryk Vega. Postanowił on zaangażować Kaźmierską do swojego najnowszego filmu, czyli Kobiety Mafii 2. A jak wiadomo filmy Vegi są hitami pod względem oglądalności. Niewykluczone więc, że Dagmara z „Królowych życia” zyska dzięki udziałowi w produkcji jeszcze większą popularność.

Udział Dagmary z filmie „Królowe życia” z pewnością nie był dla niej łatwym zadaniem. W końcu nie ma ona żadnego doświadczenia aktorskiego i dopiero na planie filmu Kobiety Mafii 2 po raz pierwszy zetknęła się ona z takim światem. Nasz Radia Eska, Michał Hanczak porozmawiał z Dagmarą na temat jej udziału w filmie. Jak wspomina pracę z Patrykiem Vegą?

On jest bardzo wymagający. Na planie jest kompletna cisza. Bardzo wszyscy mają duży respekt do niego. Ja tylko na wstępie weszłam i mówiłam żeby mnie nie stresował, bo nic z tego nie będzie. Jakoś tak nie było takiej potrzeby żeby on bardzo długo mnie instruował. Powiedział „to, to”, a pani Dagmarka „to, to”

powiedziała w rozmowie z Radiem Eska, „królowa życia”, Dagmara Kaźmierska.

NIEZŁY BIZNES!
Kylie Jenner i jej kosmetyki

Autor: instagram.com; twitter.com

Kylie Jenner wyprzedaje kosmetyki związane z Jordyn Woods! Ktoś chętny?

Film „Kobiety Mafii 2” jest już w kinach, więc jeżeli chcecie zobaczyć Dagmarę z „Królowych życia” w akcji, koniecznie wybierzcie się na ten film! ;)

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE