Kylie Jenner wyprzedaje kosmetyki związane z Jordyn Woods! Ktoś chętny?

2019-02-22 15:13
Kylie Jenner i jej kosmetyki
Autor: instagram.com; twitter.com

Kylie Jenner na dobre rozstaje się ze swoją ex-przyjaciółką, Jordyn Woods. Dotąd celebrytka chętnie promowała koleżankę, nadając nazwy związane z nią swoim kosmetykom. To już jednak koniec. Kylie wyrzuciła Jordyn Woods ze swojego domu, a pomadki "Jordy" z jej kolekcji Kylie Cosmetics trafiły właśnie na wyprzedaż. Wymowne?

Kylie Jenner dosłownie i w przenośni pozbywa się Jordyn Woods ze swojego życia. Po tym, jak jej najlepsza przyjaciółka wdała się w romans z chłopakiem jej siostry, nie ma już żadnych szans na ocalenie ich przyjaźni. Kylie zaczęła od rzeczy najpoważniejszych, czyli wyrzucenia Jordyn z jej domu. Jordyn Woods cieszyła się bowiem dotąd wielkim przywilejami jako przyjaciółka Jennerki - mieszkała w jednym z jej domów, jeździła z nią na wakacje i była zaangażowana w jej biznes. To już koniec.

Kylie Jenner pozbywa się Jordyn Woods

Porządek z Jordyn Woods Kylie Jenner zaprowadza nie tylko w swoim życiu prywatnym. Wygląda na to, że celebrytka chce jak najszybciej pozbyć się wszelkich śladów po byłej przyjaciółce, bo na stronie Kylie Cosmetics na wyprzedaży właśnie pojawiły się... pomadki zainspirowane Jordyn Woods!

Oczywiście nie ma wątpliwości, że lada chwila już oficjalnie Jordyn Woods straci wszelkie związki również z marką Good American - czyli firmą modową, której przewodniczy Khloe Kardashian. Tak - to właśnie Khloe w 2016 roku dała Jordyn pracę modelki i sprawiła, że ta zdobyła sławę i pieniądze.

Czy to koniec Jordyn Woods?

HOT TEMAT
Jordyn Woods

Autor: 0000554/Reporter

Jordyn Woods przerwała milczenie! Jest DUMNA z romansu z chłopakiem Khloe Kardashian

NAJNOWSZE