Martyna Wojciechowska miała wypadek na planie programu! Wszystko zostało nagrane!

2019-02-23 13:00 DR
Martyna Wojciechowska miała wypadek
Autor: Instagram / screen Martyna Wojciechowska miała wypadek

Martyna Wojciechowska jest chyba najpopularniejszą podróżniczką w Polsce. Jej programy, w których piękna dziennikarka zwiedza świat od wielu lat cieszą się niezmiennym zainteresowaniem wśród widzów. Podróżowanie po świecie i pokazywanie widzom najpiękniejszych miejsc na świecie wymaga od prezenterki sporego zaangażowania. Ostatnio jednak na planie doszło do wypadku.

Chyba nikt – łącznie z nią samą - nie zliczy w ilu miejscach na świecie była Martyna Wojciechowska. Dla dziennikarki i jej ekipy to naprawdę spore wyzwanie. Każdy kraj jest przecież zupełnie inny, są w nim inne obyczaje do których trzeba się zastosować. Na planie zdarzają się jednak wpadki. Niejednokrotnie mogliśmy zobaczyć nagrania, na których widać kulisy programów telewizyjnych. Jedno z takich nagrań postanowiła zaprezentować Martyna Wojciechowska. Widać na nim jak dziennikarka chodząc po drewnianym moście nagle wpada jedną nogą do środka. Deska po prostu się złamała.

W pierwszym momencie Martyna Wojciechowska zareagowała śmiechem. Wręcz nie mogła się powstrzymać. Jednak dopiero później gwiazda zobaczyła „szkody” jakie wyrządził jej niepozornie wyglądający, drewniany mostek. Zobaczcie nagranie i zdjęcie jakie Martyna Wojciechowska zamieściła na swoim Instagramie:

CZY TO BEZPIECZNE?
Księżna Meghan w siódmym miesiącu

Autor: EastNews

Księżna Meghan w siódmym miesiącu

Księżna Meghan w ciąży chce zrobić sobie TATUAŻ! To może być niebezpieczne!

Do wesela na pewno się zagoi! ;) Chyba, że to odbędzie się wkrótce … Wtedy panna młoda może mieć problem! :P

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE