Czy Meghan i Harry stracą fanów? Ich ostatnie wybryki nie wszystkim się podobają! [SONDA]

2020-02-22 20:04 DR
Książę Harry i Meghan Markle
Autor: Rex Features/East News

Meghan i Harry ostatnio są tematem numer jeden w mediach plotkarskich na całym świecie. Wszystko przez ich kontrowersyjne – zdaniem wielu – zachowania. Czy doprowadzą one do utraty fanów? Weźcie udział sondzie na Hotplota.pl.

Ostatnio sporo mówiło się o wyczynach Meghan i Harry’ego, którzy po odejściu z rodziny królewskiej nabrali wiatru w żagle. Jedna z ich wypowiedzi wzbudziła wiele emocji. Małżeństwo stwierdziło, że królowa nie ma prawa zabronić im używania słowa ROYAL, ale w akcie dobrej woli postanowili z niego nie korzystać. Druga sytuacja dotyczy postu, który pojawił się na oficjalnym koncie Meghan i Harry’ego na Instagramie. Tam pojawiło się wideo, na którym widać jak małżeństwo rozmawia z Jonem Bon Jovi. Wymiana wiadomości ma zwiastować współpracę, w ramach której Harry i Jon spotkają się w słynnym studiu Abbey Road, w którym The Beatles zarejestrowali swoje największe hity.

Oba tematy szczegółowo dla Was opisywaliśmy:

Wielu fanom nie podoba się takie zachowanie Meghan i Harry’ego, o czym głośno mówią w mediach społecznościowych. W związku z tym pytamy Was, czy Waszym zdaniem Meghan i Harry stracą fanów w związku z ostatnimi wydarzeniami?

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE