Matthew Perry odpalił merch! Kupisz ciuchy Chandlera z "Przyjaciół"? Pomożesz WHO

2020-12-07 13:22 mm
Matthew Perry - Instagram
Autor: instagram.com / mattyperry4

Tuż przed świętami Matthew Perry znany jako legendarny Chandler z serialu Przyjaciele, uruchomił własny sklep z ciuchami! W merchu aktora znajdziemy m.in. bluzy, koszulki, czapeczki oraz kubki z zabawnymi rysunkami, nawiązującymi do granej przez niego postaci w serialu "Friends". Co ważne, dochód ze sprzedaży kolekcji Matthew Perry przeznacza na szczytny cel!

Jeśli nie macie jeszcze prezentu pod choinkę, a ktoś z Waszych bliskich jest fanem serialu "Przyjaciele", z pomocą przychodzi Matthew Perry.

Odtwórca roli Chandlera uruchomił właśnie na swoich stronach internetowych sklep z ciuchami!

W oficjalnym merchu aktora znajdziemy m.in. czapeczki bejsbolówki z napisem "What is this, a baseball cap?" za nieco ponad 26 dolarów. Są też bluzy z kapturem z tekstem "Could this BE any more of a sweatshirt?" (fanom "Friends" nie trzeba przypominać, że właśnie tak zdania akcentował Chandler, z czego regularnie nabijała się reszta Przyjaciół). Za bluzę zapłacimy niecałe 55 dolarów.

Do kompletu Matthew Perry wrzucił do swojego sklepy także kubeczki za 18 dolców i t-shirty za nieco poniżej 33 dolarów.

Matthew Perry pomaga WHO

Dodajmy od razu, że sklep z ciuchami nie jest do końca pomysłem na nowe źródło utrzymania aktora. Sprzedając ubrania ze swojej kolekcji Matthew Perry chce pomóc w walce z pandemią koronawirusa.

Dochód ze sprzedaży w sklepie gwiazdy "Przyjaciół" przeznaczony jest na wsparcie Międzynarodowej Organizacji Zdrowia (WHO).

Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 04.12.2020
NAJNOWSZE