Przyjaciele: Friends Reunion znowu przełożone! Jennifer Aniston komentuje decyzję!

2020-08-09 18:40 nk
Courteney Cox, Jennifer Aniston i Lisa Kudrow
Autor: GREGG DEGUIRE/Getty AFP/East News

Fani serialu Przyjaciele czekają z niecierpliwością na specjalny, godzinny odcinek kultowej produkcji. Niestety, z powodu pandemii koronawirusa Friends Reunion zostało przełożone po raz trzeci! Jennifer Aniston skomentowała decyzję producentów i znalazła jedną dobrą stronę tej sytuacji... Przekonuje Was?

Fani od kilku miesięcy czekają na wielki powrót serialu Przyjaciele. Ten miał odbyć się już w marcu w ramach promocji nowej platformy HBO Max. Z powodu szerzącej się pandemii nowego rodzaju koronawirusa został przełożony na maj, a potem na sierpień. Niestety, już wiadomo, że i tym razem się nie uda...

Jennifer Aniston komentuje przełożenie Friends Reunion

Specjalny, godzinny odcinek serialu Przyjaciele miał zostać zrealizowany z udziałem całej szóstki odtwórców głównych ról i trwać godzinę. Jednym z ważnych elementów Friends Reunion będzie publiczność na żywo - ta obecna była przecież już przy kręceniu oryginalnych odcinków, więc jest to pewna tradycja.

Niestety, pandemia koronawirusa sprawia, że nie da się zarejestrować specjalnego odcinka Przyjaciół z udziałem widowni w sposób bezpieczny. Producenci Friends po raz kolejny odwołali produkcję, a sytuację skomentowała Jennifer Aniston.

To jest bardzo smutne, że musielismy znowu to przesunąć. Było tak: "Jak mamy to zrobić z publicznością na żywo?". To nie jest bezpieczny czas. Kropka. To wszystko. To nie jest bezpieczny czas, by to robić.

- wyjaśniła aktorka w rozmowie z Deadline.

Będzie super. Wiesz co? To także dało nam więcej czasu, by uczynić to jeszcze bardziej ekscytującym i zabawniejszym, niż miało być. Więc wybieram patrzenie na to przesunięcie, jak na szklankę do połowy pełną. Nigdy nie pozbędziecie się "Przyjaciół". Utknęliśmy z nami na całe życie, kochani!

- dodała optymistycznie serialowa Rachel Greene.

Niestety, tym razem producenci nie pokusili się o podanie nowej daty realizacji Friends Reunion.

Rozczarowani?

Hotplota.pl: The Rock organizuje wielki koncert; Matthew Perry pokazał pośladki
NAJNOWSZE