Tak wygląda teraz córka Toma Cruise'a. W tej sukni wygląda jak jej sławna mama!

i

Autor: Instagram/suricruise_sc

gwiazdy

Córka Toma Cruise'a jest już dorosła! W tej sukni wygląda jak jej sławna mama!

2024-06-20 15:18

Córka Toma Cruise'a i Katie Holmes, skończyła w tym roku 18 lat. W Stanach jest to także wiek, w którym licealiści udają się na swoje maturalne bale. Tak Suri prezentowała się na swoim szkolnym promie. Musicie przyznać, wygląda identycznie jak jej mama!

W środę, 19 czerwca, do sieci trafiły zdjęcia Suri, najmłodszej córki Toma Cruise'a, którą ma ze swoją byłą żoną, Katie Holmes. Fotki wywołały niemało szumu. Jest na nich ubrana w długą, gorsetową, białą sukienkę z bordowymi elementami, wysokie szpilki i ma wykonany delikatny makijaż, dopełniający jej stylizację. Okazuje się, że tak wystrojona wybierała się na własną studniówkę!

Córka Toma Cruise'a jest już dorosła!

Na zdjęciach towarzyszą jej koleżanki i koledzy ze szkoły oraz partner, z którym udała się na bal — to Toby Cohen, tiktokowy artysta. Grupa nastolatków z szerokimi uśmiechami na twarzach pozowała do pamiątkowych zdjęć w Upper West Side, dzielnicy Manhhatan'u. Internauci wielokrotnie zwracali uwagę, że uderzająco kogoś im przypomina. Czyż nie jest podobna do swojej pięknej mamy?

Tak wyglądają dorosłe dzieci gwiazd

Przyszłość Suri

Dziewczyna mieszka z mamą i wielokrotnie już podkreślała, że nie utrzymuje kontaktu z ojcem ani nie chce od niego żadnej pomocy. Niedługo wybiera się na studia, o czym poinformowała nas w swoim filmie na TikToku, mając na sobie koszulkę z nazwą uniwersytetu Carnegie Mellon.