Córka Paula Walkera wzięła ślub! Kto prowadził Meadow do ołtarza? To chyba jasne!

2021-10-23 13:17 mm
Meadow Walker, córka Paula Walkera
Autor: Rex Features/East News

Meadow Walker jest już po ślubie! Córka Paula Walkera wyszła za mąż za

Meadow Walker wzięła ślub! Córka zmarłego tragicznie 8 lat temu aktora Paula Walkera wyszła za mąż za Louisa Thornton-Allana. Para była zaręczona od lata tego roku (zobacz pierścionek zaręczynowy).

O radosnym wydarzeniu Meadow Walker poinformowała fanów osobiście za pośrednictwem Instagrama. Córka Paula Walkera pokazała też zdjęcie w sukni ślubnej. Modelka składała przysięgę małżeńską w kreacji Givenchy.

Okazuje się, że ślub córki Paula Walkera i jej ukochanego odbył się nie w ostatnich dniach, a kilka tygodni temu! Parze udało się zachować sprawę w tajemnicy przed prasą i fanami, prawdopodobnie w obawie, że zbyt duże zainteresowanie paparazzich może zrujnować tak ważną uroczystość.

Vin Diesel spełnił obietnicę

W ślubie Meadow Walker i Louisa Thornton-Allana uczestniczyli tylko najbliżsi pary, w tym przyjaciel zmarłego tragicznie w 2013 roku Paula Walkera, Vin Diesel. Gwiazdor jest ojcem chrzestnym Meadow, dlatego to właśnie on poprowadził modelkę do ołtarza. Nie mogło być przecież inaczej!

Po śmierci Paula Walkera Vin Diesel wielokrotnie wypowiadał się o swoim przyjacielu i zapewniał, że zawsze będzie opiekować się rodziną Paula, a zwłaszcza jego córką. Jak widać, aktor nie rzucił słów na wiatr.

(czytaj dalej pod materiałem wideo)

Szybcy i wściekli 9: John Cena w roli brata Dominika! Vin Diesel tłumaczy, dlaczego właśnie on

Meadow Walker skończyła niedawno 22 lata. Ojciec modelki, Paul Walker, zginął w wypadku samochodowym 30 listopada 2013 roku. Podczas pokazowej charytatywnej przejażdżki po Santa Clarita Porsche, w którym jechał aktor i jego przyjaciel, Roger Rodas, rozbiło się i stanęło w płomieniach. Paul Walker był pasażerem auta.

W chwili śmierci Paula Walkera, jego córka Meadow Rain miała 15 lat. Mamą dziewczyny jest była partnerka aktora, Rebecca. 

Zobaczcie zdjęcia ze ślubu córki Paula Walkera!

Sonda
Lubisz filmową serię Fast & Furious?
NAJNOWSZE