Meadow Walker

i

Autor: CHRIS DELMAS/AFP/East News

Córka Paula Walkera zaręczyła się! Meadow Walker pokazała pierścionek

2021-08-10 8:51

Meadow Walker jest gotowa do rozpoczęcia nowego etapu w jej życiu! 22-latka przyjęła oświadczyny swojego chłopaka, aktora Louisa Thornton-Allana. Para pochwaliła się zaręczynami w sieci miesiąc po tym, jak oficjalnie potwierdziła swój związek. Sprawdźcie szczegóły.

Fani serii Szybcy i wściekli nigdy nie zapomną o Paulu Walkerze, który był jedną z największych gwiazd produkcji. Aktor zginął w tragicznym wypadku w 2013 roku i od tamtego czasu ekipa produkcji zawsze wspomina swojego kolegę przy okazji kolejnych premier. Na tej ostatniej, która odbyła się w czerwcu, pojawiła się jego córka, Meadow Walker.

Wielbiciele Paula Walkera pamiętają zdjęcia gwiazdora z córką, gdy była ona jeszcze dziewczynką. Meadow Walker przy różnych okazjach pokazuje na Instagramie jej stare ujęcia z ojcem, a przy okazji premiery Szybkich i wściekłych 9 przypomniała, że od premiery 1. części minęło już dwadzieścia lat. Ona sama miała wtedy zaledwie dwa latka.

<3 <3 <3 <3

Para potwierdziła swój związek na początku lipca, kiedy to Louis pochwalił się na Instagramie pierwszym zdjęciem z ukochaną.

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Meadow Walker zaręczyła się

Dziś Meadow Walker ma już 22 lata i właśnie podzieliła się na Instagramie radosnymi wieściami. Córka Paula Walkera zaręczyła się ze swoim chłopakiem, Louisem Thornton-Allanem. Młoda kobieta pokazała na swoim profilu video, na którym możemy podziwiać jej pierścionek zaręczynowy i podpisała je krótko: