Córka Kylie Jenner już się maluje! Nie za wcześnie na naukę makijażu? [WIDEO]

2019-12-13 15:28 kp
Kylie Jenner i Stormi
Autor: Rex Features/East News

Nie ma wątpliwości, że w kwestii makijażu Kylie Jenner już dawno wyprzedziła swoją słynną siostrę, Kim Kardashian. Nic też dziwnego w tym, że córka właścicielki Kylie Cosmetics od maleńkości wie, czym różni się podkład od korektora... a Kylie chętnie daje jej do zabawy swoje kosmetyki. Nie za wcześnie?

Jeśli siostry Kardashian-Jenner posiadają jakiś talent, z pewnością jest to talent do biznesu. Celebrytki szybko zrozumiały, że aby zaistnieć, muszą znaleźć dla siebie odpowiednią branżę i znalazły - branżę kosmetyczną. Właściwie wszystkie Kardashianki od lat promowały swoje najróżniejsze produkty, jednak dopiero Kylie Jenner stworzyła prawdziwe, kosmetyczne imperium.

Firma Kylie Cosmetics przyniosła Kylie Jenner pierwszy miliard na koncie i sprawiła, że Kylie zrobiła krok dalej w porównaniu do sióstr Kardashian, utrzymujących popularność głównie za sprawą rodzinnego show. Przezorna Kylie już od najmłodszych lat wprowadza więc i małą Stormi w tajniki branży, która przyniosła jej majątek. 

Stormi się maluje

Śmiało można stwierdzić, że prawie dwuletnia Stormi ma już w jednym paluszku, do czego przeznaczony jest błyszczy, korektor czy puder. Wystarczy spojrzeć na najnowszy filmik z Instagrama Kylie Jenner, na którym dziewczynka z radością maluje się pomadką!

Wyświetl ten post na Instagramie.
@kyliecosmetics 😫😍 Post udostępniony przez Kylie ✨ (@kyliejenner)

Nie wydaje Wam się, że trochę za wcześnie na takie zabawy?

NAJNOWSZE