Drake i Kylie Jenner jednak mają romans? To zdjęcie może to potwierdzać

2019-12-12 15:43 kp
Drake, Kylie Jenner
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Po tym, jak Kylie Jenner rozstała się w październiku z Travisem Scottem, w jej bliskim otoczeniu niespodziewanie pojawił się Drake. Raper i celebrytka bawili się razem na kilku imprezach, po których media obiegły plotki o ich romansie. I choć znajomi Kylie wszystkiemu zaprzeczali, być może właśnie zdradził się sam Drake!

Relacja Kylie Jenner i Travisa Scotta już od wielu dni interesuje ich fanów. Celebrytka i raper wyraźnie mieli się ku sobie na kilku imprezach, na których mieli okazję się razem bawić - między innymi na urodzinach Drake'a i podczas Halloween. Znajomi Jennerki zapewniają jednak , że wprawdzie między gwiazdami jest chemia, ale nie łączy ich nic poważnego, a Drake nie szuka romansu z kobietą z dzieckiem.

>> Drake podkochuje się w Kylie Jenner "od dawna"! Ale chce zajmować się Stormi

Czy na pewno? Najnowsze zdjęcie, które Drake pokazał na swoim Instagramie, daje sporo do myślenia. Co więcej - fani są pewni, że ta fotka to potwierdzenie jego romansu z Kylie Jenner!

Kylie Jenner i Drake mają romans?

Na jednym z najnowszych zdjęć na Instagramie Drake'a, raper pokazał się w pozornie niewinnej bluzie z kapturem z napisem Sierra Canyon. Dlaczego pozornie? Bo Sienna Canyon to nazwa liceum, do którego chodziła Kylie Jenner i trudno uwierzyć, że ta bluza wpadła Drake'owi w ręce przypadkowo. Trudno nie zauważyć też odcisku damskiej szminki na jego czapce z daszkiem, który - zdaniem fanów - ma dokładnie taki sam kolor jak ten, który tego dnia Kylie pokazywała na Insta Story. Przypadek?

Oczywiście nie jest to ostateczny dowód, ale musicie przyznać, że daje do myślenia ;) Warto jednak pamiętać, że według niektórych plotek flirt Kylie Jenner z Drakiem to próba zwrócenia uwagi Travisa Scotta, który zerwał z gwiazdką w październiku. Ex-para przez cały czas jest jednak w świetnym kontakcie i spędza razem mnóstwo czasu, nie tylko ze względu na Stormi.

Myślicie, że jest tam miejsce dla Drake'a?

NAJNOWSZE