Córka Kasi Kowalskiej przez leczenie STRACIŁA WŁOSY! Jak teraz wygląda Ola Joriadis?

2020-08-13 18:44 nk
Ola Joriadis
Autor: Wojciech Strozyk/REPORTER/East News

Choroba córki Kasi Kowalskiej przez pewien czas była tematem numer jeden w polskich mediach. Ola Joriadis wróciła już na szczęście do zdrowia, jednak kilkutygodniowe leczenie przypłaciła skutkami ubocznymi. Instagramerka pożaliła się fanom, że wypadło jej sporo włosów. Ostatecznie Ola postanowiła zmienić fryzurę. Jak teraz wygląda?

Pod koniec marca 2020 Kasia Kowalska opublikowała w sieci nagranie, w którym ze łzami w oczach mówi o ciężkim stanie swojej 21-letniej córki Oli i apeluje do fanów, by stosowali się do zaleceń, związanych z izolacją społeczną. Tym samym gwiazda dała do zrozumienia, że jej córka może mieć koronawirusa. Po krótkim czasie Kasia usunęła nagranie, a potem okazało się, że Ola Joriadis jednak nie miała covid-19.

W jednym z późniejszych wywiadów Kasia Kowalska wyjawiła, że Ola miała agresywnego adenowirusa. Dziewczyna przez trzy tygodnie była w śpiączce. Potem musiała uczyć się od początku chodzenia i ściskania rąk. Cały czas była rehabilitowana.

Ola Joriadis straciła włosy

Choć Kasia Kowalska i Ola Joriadis obecnie niechętnie wracają do trudnego tematu, córka piosenkarki wyjawiła niedawno na Instagramie, że z powodu leczenia straciła sporo włosów. Internauci udzielili dziewczynie sporo przydatnych rad w kwestii pielęgnacji, by wzmocnić włosy. Ola ostatecznie zdecydowała się zmienić fryzurę. Obecnie ma krótką fryzurę, w której - naszym zdaniem - wygląda fenomenalnie!

Jak podoba Wam się jej metamorfoza?

Hotplota.pl: Sean Penn żeni się na Zoomie, Kim Kardashian walczy o swoje małżeństwo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE