Karolina Pisarek

i

Autor: Screen/Instagram/@karolina_pisarek Karolina Pisarek miała wypadek na lodowisku

Gwiazdy

Co się stało Karolinie Pisarek?! Modelka walczy o powrót do sprawności

2024-02-21 11:18

Karolinę Pisarek, laureatkę "Top Model", w ostatnim czasie prześladuje pech. Najpierw stłuczka, teraz wypadek na lodowisku. 26-latka pokazała nagrania, na których widzimy, że póki co, jazda na łyżwach nie jest jej mocną stroną. Poturbowana wróciła do domu, gdzie musiała zająć się swoim potłuczonym ciałem.

Karolina Pisarek realizuje się jako fotomodelka oraz influencerka. Dba o to, aby jej fani mogli oglądać na jej social mediach ciekawy kontent. Dzieli się zdjęciami i nagraniami zdradzającymi kulisy jej pracy w modelingu, publikuje przepiękne zdjęcia z licznych sesji, dzieli się prywatnymi kadrami, a także aktualnymi zajawkami. Nie ma wątpliwości, że młoda gwiazda show-biznesu prowadzi doskonałe życie, jednak od czasu do czasu, aby odczarować magię Instagrama, pokazuje również z czym musi się mierzyć, kiedy nie wszystko układa się idealnie. Niedawno brała udział w kolizji, która na szczęście nie skończyła się tragedią. Teraz natomiast, próbując swoich sił w nowym sporcie, musiała liczyć się z niepowodzeniem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Karolina Pisarek pokazała zdjęcia sprzed "Top Model". Była nieziemsko piękną nastolatką

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - niesamowita Karolina Pisarek jako Smolasty

Karolina Pisarek zaliczała upadek za upadkiem. To nie skończyło się dobrze

Karolina Pisarek chyba nie zdawała sobie sprawy, jak trudna może być jazda na łyżwach. Postawiła spróbować swoich sił na lodowisku, jednak zaliczała upadek za upadkiem, i choć ona i jej instruktorka miały z tego niezły ubaw, po całym tym szarżowaniu, trzeba było poradzić sobie z obrażeniami.

Karolina Pisarek

i

Autor: Screen/Instagram/@karolina_pisarek Karolina Pisarek uczy się jeździć na łyżwach

Karolina Pisarek obłożona zimnymi okładami wraca do sprawności

Karolina Pisarek po treningu pełnym wrażeń, postawiła na relaks i regenerację. Ukojenie przyniósł jej ciepły termofor oraz zimne okłady, które miały pomóc jej obolałym nogom. Najważniejsze jednak, że zabawa była przednia. Karolinie życzymy powodzenia w dalszym szlifowaniu umiejętności łyżwiarskich.

Karolina Pisarek

i

Autor: Screen/Instagram/@karolina_pisarek Karolina Pisarek miała wypadek na lodowisku

Małgorzata Rozenek również ma niemiłe doświadczenia związane ze sportami zimowymi

Podobne doświadczenia z zupełnie nowym sportem miała niedawno Małgorzata Rozenek, która próbowała swoich sił w narciarstwie. Jazda po śniegu przerosła jej umiejętności i ostatecznie, po kilku nieszczęśliwych upadkach trafiła do szpitala, gdzie założono jej gips. Na szczęście obrażenia okazały się nie tak poważne, jak na początku przypuszczano, ale mimo wszystko musiała przejść rehabilitację.