Ciężarna Dominika Gwit robi formę na siłowni. Prosi o pomoc Annę Lewandowską

2022-08-12 14:21 Joanna Dembek
Dominika Gwit
Autor: AKPA / Screen/Instagram/@dominikagwit Dominika Gwit prosi Annę Lewandowską o pomoc

Dominika Gwit ogłosiła niedawno, że wraz ze swoim mężem spodziewają się dziecka. Na Instagramie dodała zdjęcie z ukochanym, dumnie pokazując ciążowe krągłości i wydruk z badania USG. Internauci zalali ją wiadomościami z gratulacjami, a Dominika bardzo uaktywniła się w social mediach. Pokazała jak wyciska siódme poty na siłowni, a Anna Lewandowska na jej prośbę zabiera głos w sprawie aktywności fizycznej w ciąży.

Dominika Gwit to polska aktorka, która jako młoda dziewczyna zasłynęła rolą Kai w filmie "Galerianki" z 2009 roku, gdzie zagrała u boku Anny Karczmarczyk. Znana jest również filmu "Inni ludzie" z 2022 roku w reżyserii Aleksandry Terpińskiej. Obecnie związana jest z teatrem Fabryka Marzeń. 10 sierpnia 2022 podzieliła się z fanami wspaniałą wiadomością. W mediach społecznościowych dodała wpis, w którym oznajmia, że wraz z mężem spodziewają się dziecka, a post doczekał się prawie 40 tysięcy polubień.

Dominika Gwit prosi o pomoc Annę Lewandowską. Fanki zalały ją pytaniami na temat aktywności fizycznej w ciąży

Dominika Gwit nie kryła jak ogromnie jest szczęśliwa, iż niedługo powita na świecie swoje pierwsze dziecko. To daje jej dużo motywacji i energii, którą stara się spożytkować na siłowni. Dominika wrzuciła na InstaStory filmiki, na których pokazuje jakie ćwiczenia wykonuje będąc w ciąży, a - jak sama mówi - fani od razu zasypali ją wiadomościami. Chcieli, aby aktorka podzieliła się z nimi radami na temat aktywności fizycznej w ciąży. Dominika odmówiła pomocy i znalazła lepsze rozwiązanie.

Ja nie jestem specjalistką, ja sama nic nie wiem, ale zadajecie mi mnóstwo pytań, jak to jest z aktywnością w ciąży, bo też byście chciały. Słuchajcie, ja jeżdżę tylko na rowerku stacjonarnym. Ja się nie znam na tym, pytajcie Ankę Lewandowską - powiedziała Dominika.

Anna Lewandowska nie czekała długo z odpowiedzią, na pytanie, które zadały Dominice jej fanki i wrzuciła na swój profil wideo, które rozwiewa wszelkie wątpliwości. Wymieniła w podpunktach, jak należy o siebie zadbać w trakcie ciąży i jaka aktywność fizyczna jest wskazana. Przy okazji poleciła internautkom swoje treningi.

Sonda
Jesteś fanem / fanką talentu Dominiki Gwit?
ESKA Summer City w Galerii Katowickiej rozdaje kasiorę

Jak bezpiecznie pracować na formą, nie tylko na lato?

Posłuchaj podcastu "Super ZDROWI".

Listen to "Forma na lato - jak zdrowo i skutecznie zmienić swoje ciało przed wakacjami?" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE