Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski

i

Autor: AKPA Dominika Gwit spodziewa się pierwszego dziecka

Dominika Gwit w ciąży. Pokazała zdjęcia maleństwa

2022-08-10 10:36

Dominika Gwit podzieliła się wspaniałą nowiną. Aktorka spodziewa się dziecka i wraz z mężem Wojciechem Dunaszewskim zapozwali do zdjęcia, na którym aktorka dumnie prezentuje ciążowe krągłości. Dominika przyznała, że ich oczekiwanie na potomstwo trwało długo, ale "Pan Bóg wysłuchał ich próśb". Internauci i sławni znajomi pośpieszyli z gratulacjami.

Dominika Gwit od czterech lat jest szczęśliwą żoną Wojciecha Dunaszewskiego. Pobali się 7 lipca 2018 roku. Nie raz musieli mierzyć się z hejtem, jednak cały czas udowadniają, że ich miłość jest w stanie przezwyciężyć wszystko. W wywiadach nie raz podkreślali, że są dla siebie wszystkim, a o dziecku marzyli już od dawna. Para nareszcie doczekała się spełnienia jednego ze swoich największych marzeń i już za kilka miesięcy powitają na świecie swoje pierwsze dziecko.

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski ogłosili dobrą nowinę i pokazali zdjęcia pociechy

Dominika Gwit to aktorka młodego pokolenia, urodzona 22 czerwca 1988 roku w Gdyni. Uczęszczała do szkoły aktorskiej Lart Studio w Krakowie. Ukończyła również dziennikarstwo oraz filmoznawstwo. Gwiazda można pochwalić zdaniem egzaminu aktorskiego w Związku Artystów Scen Polskich. Zagrała w filmie "Galerianki", serialu "Przepis na życie", "Singielka" czy "Za Marzenia". Obecnie związana jest z teatrem Fabryka Marzeń.

W 2016 roku poznała swojego męża. Wzajemna fascynacja i ogromne uczucie zaprowadziły ich przed ołtarz w 2018 roku. Po ślubie marzyli o powiększeniu rodziny i właśnie pochwalili się zdjęciami wydruku USG, na którym można dostrzec maleństwo. Dominika i Wojciech opublikowali rozczulające zdjęcie w mediach społecznościowych.

Kochani, dziś przyszedł czas, by podzielić się z Wami szczęściem, które wypełnia nasze serca już od wielu tygodni. Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko. Nasza radość nie zna granic. Czekaliśmy na to od wielu lat - napisali szczęśliwi, przyszli rodzice.

Internauci pośpieszyli z gratulacjami. Michał Piróg jako pierwszy skomentował post: "Kochani, jak wiecie... Cieszę się bardzo i cieszę się, że już powiedzieliście oficjalnie". Ada Fijał, Rafał Maserak, Olga Frycz, Klaudia Halejcio czy Anna Lewandowska również przekazali gratulacje przyszłym rodzicom.

Eska Summer City Olsztyn! Wakacje 2022 w Mrągowie