Ciężarna Ania Starmach ma taką samą piżamę jak jej córeczka! UROCZE ZDJĘCIE!

2021-05-08 21:00 RD
Ania Starmach
Autor: WBF

Ania Starmach spodziewa się drugiego dziecka. W mediach społecznościowych gwiazda telewizji TVN pokazuje swoje ciążowe stylizacje. Jedna z ostatnich totalnie rozczuliła fanów. Ania pokazała się w piżamie w serduszka. Co ciekawe, taką samą ma jej córka! Przeczytajcie i zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Ania Starmach zyskała popularność dzięki posadzie jurorki w hitowym programie telewizji TVN, MasterChef. Widzowie pokochali ją od razu, przede wszystkim za szczerość, uśmiech i poczucie humoru. Jeżeli chodzi o życie prywatne, Ania nie mówi o nim zbyt wiele. Dzieli się tylko tymi informacjami, którymi chce. 

I tak jakiś czas temu ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka. W rozmowie z dziennikarzami magazynu "Viva!" wyznała, że będzie to synek. 

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Poród zbliża się coraz większymi krokami. Jednak aktywność Ani w mediach społecznościowych - ku uciesze fanów - nie maleje. I tak ostatnio na profilu Ani na Instagramie pojawiło się urocze zdjęcie. Widać na nim gwiazdę telewizji TVN ubraną w piżamę w serduszka. Mega podkreśliła ona ciążowy brzuszek. Jednak całe show skradła mała Jagna, która ma dokładnie taką samą piżamę! 

U nas od rana PYJAMA PARTY ❤️

napisała Ania, a fani rozpływają się w komentarzach. :) 

NAJNOWSZE