Matthew Perry podrywał 19-latkę: "Jestem w wieku twojego ojca?". Internauci zażenowani

2021-05-07 17:20 es
Matthew Perry
Autor: Coleman-Rayner/Coleman Rayner/East News

Okazuje się, że narzeczony Molly Hurwitz - Matthew Perry korzystał z aplikacji randkowej. Popularna wśród celebrytów Raya sparowała go z 19-letnią Kate Haralson. TikTokerka opublikowała w sieci nagranie ich rozmowy. Teraz Matthew Perry jest szeroko krytykowany. Zdaniem internautów jego podryw to wielki cringe!

W czasach pandemii szukanie miłość jest jeszcze trudniejsze. Gdy odpadają imprezy, wyjścia do kina czy restauracji, sprawa jest naprawdę skomplikowana. Na szczęście zawsze są aplikacje randkowe! Gwiazdy najchętniej korzystają z platformy Raya. W ten sposób mają szanse poznać kogoś z branży.

Okazuje się, że Matthew Perry także korzystał z aplikacji. Kiedy rok temu na krótko rozstał się z obecną narzeczoną, Molly Hurwitz, szukał partnerki w internecie.

Raya sparowała go z Kate Haralson. Dziewczyna pracuje w Los Angeles jako osobista asystentka. Miała wówczas 19-lat!

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Matthew Perry podrywał 19-latkę w apce randkowej

Kate Haralson postanowiła udostępnić nagranie ze swojej rozmowy z gwiazdą Friends. 51-letni Matthew Perry poznał ją przez aplikację randkową rok temu. Para rozmawiała na Face Time.

20-latka w usuniętym już TiKToku wspominała, jak Matthew Perry wprawił ją w zakłopotanie.

- Czy mam tyle lat, co twój tata?

Pytał zalotnie aktor.

Zdaniem Kate Haralson i wielu internautów to po prostu cringe.

- Kto podrywa w ten sposób??

- Mówienie takich rzeczy to cringe

- Bardzo niekomfortowe zdanie

Czytamy na Twitterze.

Podczas rozmowy z PageSix Kate Haralson stwierdziła, że chce pokazać, jak starsi mężczyźni w Hollywood „wykorzystują” młodsze kobiety w aplikacjach randkowych.

- Wiele osób mówiło, że jestem wredna i złośliwa, bo opublikowałam to, co sprawiło, że poczułam się źle, ale jednocześnie czuję, że wielu facetów w Hollywood rozmawia z tymi wszystkimi młodymi dziewczynami. Myślę, że wiele osób powinno być tego świadomych.

Wspomniała jeszcze, że „nigdy nie rozmawiała ze starszymi facetami”, i myślała, że ​​rozmowa z aktorem Friends „byłaby zabawna”.

Kate Haralson raczej nie zobaczyła, jak mieszka, Matthew Perry. Za to Wy możecie:

NAJNOWSZE