Sophie Turner SKOMENTOWAŁA CIĄŻĘ?! Dziś TE jej słowa brzmią jakby inaczej...

2020-02-12 22:45 nk
Sophie Turner i Joe Jonas
Autor: SplashNews.com/East News

Wiadomość, że Sophie Turner i Joe Jonas będą mieli dziecko, ucieszyła ich fanów. Sami przyszli rodzice nie chcą oficjalnie wypowiadać się na temat zmian, jakie szykują się w ich życiu. Wygląda jednak na to, że gwiazda Gry o Tron chce, by jej fani czytali między wierszami... Te słowa aktorki sprzed kilku dni zdają się dość jasno odnosić do ciąży. Dotąd jednak nie rozumieliśmy ich "drugiego dna"!

12 lutego 2020 świat obiegła fantastyczna wiadomość - Sophie Turner i Joe Jonas spodziewają się pierwszego dziecka! Para, która jest razem od listopada 2016, a pobrała się 1 maja 2019, nie skomentowała na razie osobiście tego newsa, jednak informacja została potwierdzona przez kilka osób z otoczenia sławnych małżonków.

Sophie Turner skomentowała ciążę zanim ją ogłosiła?!

Wygląda tymczasem na to, że Sophie już nie może doczekać się momentu, w którym będzie mogła oficjalnie dzielić się z fanami swoimi emocjami, związanymi z oczekiwaniem na maleństwo! Dziś jej słowa sprzed zaledwie kilku dni nabierają zupełnie nowego wydźwięku!

4 lutego 2020 Sophie Turner zamieściła na Instagramie czarno-białe zdjęcie, na którym ona i Joe Jonas klęczą obok siebie, a on całuje ją w czoło.

Szczęście zaczyna się od ciebie, koleś.

- napisała aktorka znana z serialu Gra o Tron.

Te słowa dziś znaczą jak podziękowanie za to, że mąż podarował Sophie największe szczęście, jakie mógł jej dać - nowe życie!

Wyświetl ten post na Instagramie.
Happiness begins with you, bub 🌹 Post udostępniony przez Sophie Turner (@sophiet)
NAJNOWSZE