Ariana Grande

i

Autor: B4859 / Avalon/Photoshot/East News

Tak chuda Ariana Grande nie była chyba jeszcze nigdy! Ile waży teraz?

2021-12-09 13:52

Ariana Grande opublikowała na Instagramie zdjęcia, które mogą wpędzić w kompleksy wszystkich fanów próbujących zrzucić zbędne kilogramy. Gwiazda zawsze była bardzo szczupła, ale na najnowszych fotkach zdaniem części fanów jest już przerażająco chuda! Czy to tylko kwestia zdjęcia, czy może powinniśmy się martwić o zdrowie Ariany Grande? Ile waży teraz piosenkarka?

Ariana Grande zawsze miała bardzo drobną i szczupłą budowę, ale ostatnie jej zdjęcia faktycznie mogą trochę niepokoić. Niektórzy mówią wprost: Ariana znika w oczach! Czy artystka nie powinna zmienić diety na nieco bardziej... pożywną?

W środę 8 grudnia na Instagramie piosenkarki pojawiło się kilka nowych zdjęć. Ari pozuje do nich w obcisłych czarnych spodniach, co może dodatkowo wyszczuplać jej sylwetkę. Nie da się jednak nie zauważyć, że Ariana Grande jest chuda, jak chyba nigdy dotąd!

Ile waży Ariana Grande

Większość fanów oczywiście zachwyca się wyglądem gwiazdy, ale pojawiło się też kilka głosów ostrzegających Arianę przed dalszym traceniem kilogramów. O ile jest jeszcze co tracić...

No właśnie: dobre pytanie! Ile obecnie waży Ariana Grande?

Sama Ariana Grande, podobnie jak inne gwiazdy, raczej nie ujawnia ile kilogramów pokazuje obecnie jej waga. Możemy więc polegać jedynie na wyliczeniach i przeciekach znalezionych w mediach.

Według tych najnowszych Ariana Grande waży około 46-47 kilogramów. To prawdopodobne, choć patrząc na ostatnie zdjęcia piosenkarki obawiamy się, że dane te mogą być już lekko nieaktualne.

Dodajmy, że według wskaźnika BMI dla kobiet 46 kg przy wzroście 153,5 cm to prawidłowa waga. Wychodzi więc na to, że obawy o zdrowie piosenkarki są wyolbrzymione...

Sonda
Tobie też wydaje się, że Ariana Grande jest coraz chudsza?
Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 03.12.2021