Chrissy Teigen przeszła operację plastyczną. Odsysała sobie tłuszcz. I to nie z brzucha!

2021-09-15 12:35 AM
Chrissy Teigen
Autor: Robert O'Neil / SplashNews.com/East News

Chrissy Teigen słynie z wielkiego dystansu do siebie i dużej otwartości. Modelka i żona Johna Legendy na Instagramie chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami. Odważnie też mówi o poprawianiu urody. Sama korzysta z medycyny estetycznej, o czym zresztą opowiada.

Chrissy Teigen chętnie dzieli się z fanami informacjami na temat swojego życia. Mówi im co słychać, a także otwiera się na wiele tematów, które dla niektórych pozostają tabu. Jednym z nich są operacje plastyczne.

Jaki do nich stosunek ma modelka? Chętnie je robi i nie wstydzi się tego.

Już dawniej modelka opublikowała fotkę z Sali operacyjnej, gdzie lekarze usuwali jej implanty piersi. Zdjęcia by nie było, gdyby nie ci, którzy nie mogli uwierzyć, że Chrissy naprawdę poddała się operacji.

>> Chrissy Teigen pokazała ZDJĘCIE Z OPERACJI wyjęcia implantów! Przekona niedowiarków?

ESKA Live: Shanguy z ekskluzywnym koncertem na ESKA.pl!

Teraz Teigen znów zaskoczyła. Kolejny raz poszła pod nóż. Na instagramowej relacji pokazała, że odsysała sobie tłuszcz. Z czego? Na pewno nie z brzucha!

Chrissy Teigen kolejny raz poszła pod nóż

W social mediach Chrissy Teigen napisała, że zdecydował się na operację plastyczną. Kolejną operację plastyczną. Tym razem w ruch poszedł przyrząd do odsysania tłuszczu, który miał za zadanie poprawić modelce… policzki!

Zrobiłam tutaj tę rzecz usuwania tłuszczu z policzków. A odkąd rzuciłam picie, naprawdę widzę rezultaty. A ja to lubię.

– mówiła.

Plotki z tygodnia

Pytanie 1 z 6
Co dalej z kuratelą Britney Spears?
NAJNOWSZE