Chrissy Teigen pokazała ZDJĘCIE Z OPERACJI wyjęcia implantów! Przekona niedowiarków?

2020-07-20 18:57 nk
Chrissy Teigen
Autor: ImagePressAgency/FaceToFace/REPORTER

Chrissy Teigen pochwaliła się niedawno informacją, że po wielu latach pozbyła się z piersi silikonowych wkładek. Patrząc na nowe zdjęcia celebrytki fani nie wierzyli jednak w prawdziwość tego newsa. Żona Johna Legenda postanowiła więc dowieść internautom, że naprawdę poddała się operacji. Na ten widok nie byliśmy gotowi...

Chrissy Teigen jakiś czas temu poinformowała fanów, że zdecydowała się usunąć implanty piersi, które miała w swoim ciele od prawie 15 lat. Celebrytka zrobiła sobie operację powiększenia biustu jako 20-latka, by ładniej wyglądać w sesjach zdjęciowych w stroju kąpielowym.

Gwiazda długo nosiła się z zamiarem usunięcia silikonowych wkładek, jednak bardzo bała się zabiegu.

Chrissy Teigen na stole operacyjnym

Wielu fanów nie uwierzyło, że żona Johna Legenda naprawdę pozbyła się silikonu. Patrząc na nowe zdjęcia fotomodelki rzeczywiście trudno zauważyć szczególną różnicę - biust Chrissy Teigen wciąż wygląda na pełny i całkiem spory.

Gwiazda postanowiła udowodnić fanom, że nie kłamała, mówiąc o operacji. Na swoim insta stories Chrissy zamieściła filmik, w którym pokazuje blizny na piersiach, a także zdjęcie ze stołu operacyjnego.

Zaufajcie mi, LOL

- napisała Chrissy Teigen na fotce, na której widzimy ją z jedną piersią już po szyciu, a drugą przygotowaną do zabiegu.

Na ten widok nie byliśmy przygotowani... Tylko dla odważnych!

Chrissy Teigen
Autor: www.instagram.com/chrissyteigen
Chrissy Teigen
Autor: www.instagram.com/chrissyteigen
Hotplota.pl: Dlaczego Ellie Goulding nie mieszka z mężem?; Drake poleciał do Rihanny?
NAJNOWSZE