Chrissy Teigen świętuje trzeźwość. Jak długo już żyje bez nałogu?

2021-09-07 10:40 AM
Chrissy Teigen
Autor: London Entertainment / SplashNews.com/East News

Chrissy Teigen za pomocą social mediów na bieżąco relacjonuje swoje życie. Modelka słynie także z niezwykłej szczerości. Nie jest więc dla nikogo tajemnicą, że w przeszłości zdarzało jej się przesadzić z alkoholem. Teraz Chrissy zdecydowała się odstawić napoje wyskokowe. Podzieliła się też z fanami dobrą wiadomością. Udało jej się wytrwać w trzeźwości już sporo czasu. Ile dokładnie?

Jeśli chcecie się dowiedzieć czegoś więcej na temat Chrissy Teigen, to koniecznie zajrzyjcie na jej Instagrama. Modelka należy do niezwykle szczerych osób, dla której trudne tematy nie istnieją.

Na swoim Insta potrafi być zabawna i szczera, to połącznie przyciągnęło mnóstwo osób, którzy wprost ją uwielbiają. Chrissy słynie z dużego poczucia humoru, ale potrafi też mówić o ważnych rzeczach.

Jednym z nich jest problem alkoholowy, do którego modelka wielokrotnie się przyznawała. 35-latka nieraz otwarcie mówiła o tym, że przesadza z tą używką.

W końcu postanowiła zrobić coś nie tylko dla siebie, ale także dla swoich bliskich i spróbować odstawić alkohol.

Dzisiaj jest moja 50-dniowa passa trzeźwości! To powinien być prawie rok, ale miałam kilka (winnych) czkawek na drodze. To moja najdłuższa przerwa!

– mówiła na Instagramie.

W dalszej części, modelka jasno stwierdziła, że nie może zapewnić, że już nigdy więcej nie sięgnie po alkohol, ale wie, że ta używka w żaden sposób jej nie pomaga.

Nadal nie wiem, czy nigdy więcej nie będę piła, ale wiem, że to mi nie służy. Nie bawię się lepiej, nie tańczę, nie odprężam. Choruję, zasypiam i budzę się chora, przegapiwszy prawdopodobnie zabawną noc.

Życzymy Chrissy wytrwałości!

Plotki z tygodnia

Pytanie 1 z 6
Co dalej z kuratelą Britney Spears?
ESKA XD #030 - FAME MMA 11, KOZACKA MIŁOŚĆ, SEKRETY PIŁKARZY
NAJNOWSZE