Chrissy Teigen załamywała się podczas karmienia dziecka. Gwiazda zaczęła ważną dyskusję

2020-11-30 18:03 es
Chrissy Teigen
Autor: Rex Features/East News

Bardzo aktywna w social mediach Chrissy Teigen nie raz już zaczynała dyskusje na ważne społecznie tematy. Gwiazda normalizuje temat macierzyństwa i upublicznia także jego trudne strony. Tym razem celebrytka pisze o karmieniu piersią i o ty, jak ogromną presją się z nim wiąże.

Chrissy Teigen jest bardzo aktywna w social mediach. Żona Johna Legenda pisze tam zabawne przemyślenia, ale nie tylko. Gwiazda jest wyjątkowo szczera ze swoimi fanami. Gdy poroniła, podzieliła się swoją historią, żeby dodać otuchy innym osobom.

W swoich social mediach Chrissy Teigen często porusza temat rodzicielstwa. Pokazuje trudne strony macierzyństwa, bo tych przecież nie brakuje. Tym razem gwiazda zajęła się tematem karmienia.

Najbardziej niezawodne auta | ESKA XD - Prosto z salonu #11

Chrissy Teigen zaczyna dyskusję o karmieniu dzieci

Chrissy Teigen podzieliła się na Twitterze swoimi przemyśleniami. Gwiazda napisała, że czuła „wstyd” i „poczucie winy”, które odczuwała, gdy jej organizm nie dawał rady wyprodukować wystarczającą ilość mleka dla jej dwojga dzieci - Luny i Milesa.

- Normalizowanie karmienia piersią to taka wielka, cudowna rzecz. Ale o wiele bardziej wstydziłam się używać mleka modyfikowanego z powodu braku mleka w piersiach z powodu depresji i tak dalej.

- Ludzie mają surogatki, ludzie mają problemy z karmieniem piersią. Jako nowa, niespokojna mama słyszysz tylko, że "piersi są najlepsze". Normalizowanie karmienia piersią jest świetne. Normalizowanie sztucznego karmienia też jest świetne!

Swoim wyznaniem Chrissy Teigen rozkręciła dyskusję wokół karmienia dzieci. Głos zabrały też inne gwiazdy.

- Ja też miałam problemy z produkcją mleka po raz drugi z Callumem i zmarnowałam zbyt dużo czasu na niepotrzebny niepokój i poczucie winy z tego powodu.

Pisała Jenna Dewan.

Chrissy Teigen wróciła na twittera po krótkiej przerwie. Gwiazd niedawno poroniła w 20 tygodniu ciąży. Razem z mężem Johnem Legendem wychowuje dwójkę dzieci - 4-letnią Lunę i 2-letniego Milesa.

NAJNOWSZE