Ryan Reynolds nie chce, by w Vancouver była ulica jego imienia! Ma dobry powód

2020-11-30 17:03 es
Ryan Reynolds i Blake Lively
Autor: SplashNews.com/East News

Ryan Reynolds pochodzi z Vancouver. Dla miasta to duża chluba, że taki znany aktor urodził się właśnie tam. Dlatego powstała petycja, aby jedna z ulic została nazwana jego imieniem. Jednak Ryan Reynolds "zdecydowanie odmawia". A my totalnie rozumiemy jego powód!

Ryan Reynolds urodził się w Vancouver. Miasto jest bardzo dumne z osiągnięć swojego obywatela. Do tego stopnia, że pojawił się pomysł nazwania jednej z ulic w mieście nazwiskiem aktora. Chociaż to szalenie miła inicjatywa, Ryan Reynolds "zdecydowanie odmawia". Ma niezły powód!

Ryan Reynolds nie chce własnej ulicy w Vancouver

The Kevin and Sonia Show with Tara Jean to program radiowy w Vancouver. Podczas audycji powstał pomysł, żeby Ryan Reynolds otrzymał własną ulicę w mieście. Powstała internetowa petycja, w której burmistrz kanadyjskiego miasta, Kennedy Stewart jest proszony o nazwanie ulicy imieniem 44-letniego aktora.

W petycji Ryan Reynolds nazywany jest „ulubionym synem Vancouver”. Stwierdzono także, że „zasługuje na to, by nazwać jego imieniem ulicę (lub przynajmniej pas)” i „w pełni zasługuje na to uznanie w swoim rodzinnym mieście”.

W Polsce zapłacisz okiem. Zobacz jak | ESKA XD - Mobmania #10

W petycji wymieniono kilka powodów, dla których gwiazda Deadpool powinna otrzymać ten zaszczyt. Twórcy wskazują, że Ryan Reynolds rozsławił Vancouver na całym świecie i mocno angażuje się w pomoc społeczności miasta.

Wszystko to brzmi bardzo pięknie, lecz Ryan Reynolds zdecydowanie odmawia.

Bardzo to miłe, ale zdecydowanie odmawiam. Jeśli ruch będzie tam do kitu, wszyscy powiedzą: „Ryan Reynolds to bałagan” lub „Ryan Reynolds jest naprawdę zatkany”. Moim braciom za bardzo by się to podobało.

Napisał Ryan Reynolds na Twitterze.

Przyznacie, że to dobry powód!

NAJNOWSZE