John Legend mówi o poronieniu. Jego i Chrissy Teigen zalała „miłość i wsparcie”

2020-11-12 17:04 es
Chrissy Teigen i John Legend
Autor: STFN/Backgrid/East News

John Legend i Chrissy Teigen przeżyli tragedię. Mimo starań lekarzy modelka poroniła. Tę stratę przezywali publicznie, informując fanów na instagramie o wszystkim. W ten sposób dodali otuchy nieznanym parom, które także przeżyły stratę dziecka. W zamian zostali zalani falą miłości i wsparcia.

John Legend i Chrissy Teigen przeżyli osobistą tragedię. W 20 tygodniu ciąży modelka poroniła. Para wykazała się dużą odwagą, bo swój dramat opisali w social mediach. W ten sposób chcieli być oparciem dla nieznanych par, które także przeżyły coś takiego.

Teraz John Legend udzielił wywiadu, w którym opowiedział, jak z żoną radzą sobie po stracie. Razem z Chrissy Teigen otrzymali mnóstwo miłości i wsparcia.

ESKA XD #009

Jak John Legend i Chrissy Teigen radzą sobie po stracie syna?

Chrissy Teigen opisała na instagramie historię swojego poronienia. Chciała w ten sposób pokazać osobom, które przeżyły podobną tragedię, że nie są z tym doświadczeniem sami. W zamian modelka i jej mąż otrzymali mnóstwo ciepła i wsparcia od internautów.

Słyszeliśmy od tak wielu ludzi, którzy też przez to przeszli. Pocieszające jest otrzymywanie tak dużej miłości i wsparcia od tak wielu ludzi, którzy doświadczyli podobnych rzeczy.

Mówił John Legend podczas wywiadu dla Entertainment Tonight.

Muzyk stwierdził, że w tak trudnych chwilach dobrze jest trzymać się tego, co napawa nas optymizmem, co daje nam nadzieję.

W mojej rodzinie, kiedy przeszliśmy przez ciężki rok, trzymamy się faktu, że mamy dwoje pięknych dzieci, które kochamy i które są tak pięknym odzwierciedleniem tego, kim jesteśmy i co cenimy.

John Legend i Chrissy Teigen wychowują dwoje dzieci. Miles ma dwa lata, a jego siostra Luna cztery.

NAJNOWSZE